www.biobeauty.cz

Australské esence SOLAR LOGOS - Tinktura

Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
479,- Kč
Cena za ks včetně DPH
580,- Kč

Esence SOLAR LOGOS. Tato esence je vyrobena z koncentrátu, je určena ke konečnému užívání. Foto je ilustrační.

30 ml 

Solar Logos je esence, která k nám byla seslána v květnu 2015. Energie Solar Logos je vesmírná síla, čisté světlo z Centrálního Slunce, srdce Vesmíru. Jedná se o velmi silnou, hluboce působící esenci, která přišla právě v době, kdy se na Zemi odehrávají obrovské změny. Všude, kam se podíváte v přírodě, ekonomice, politice dochází k zvratům, které můžete vnímat jako negativitu, nejistotu a tmu. Solar Logos je tu, aby nám pomohla zvládnout tuto velikánskou evoluční proměnu.

S čím SOLAR LOGOS pomůže? přizpůsobení se velkým změnám, energiím, které na Zemi proudí odevzdání minulosti a bolestí, které si v sobě neseme z minulosti, léčí spirituální a emoční rány přináší lásku a otevření srdce, působí na srdeční čakru, poznání, kým jsem, otevření se hluboké pravdě aktivuje Světlo v každém z nás, přináší sebou Kristovo vědomí, zvyšuje vibrace – probouzí sílu a tvořivost, spojení se Zdrojem a porozumění

Doporučené dávkování: 7 kapek ráno a večer pod jazyk

Tinktura 30 ml je připravena z koncentrátu. Doporučené dávkování tinktury -7 kapek ráno a večer pod jazyk.

Vysokovibrační esence se neřadí mezi květové esence. Prostupují intenzivněji našim jemnohmotným tělem a jdou do hloubky našeho nevědomí. Vytahují témata, o nichž nevíme nebo potřebujeme zviditelnit, aby mohly být otevřeny a transformovány. Každá esence vibruje v kvalitách božského plánu a ukazuje cestu, kam máme zaměřit svoji pozornost, nebo která naše část potřebuje být očištěna a proměněna na vyšší kvalitu, a tím i kvalitu našeho života. Užívání esencí vede do celkové spolupráce s universem, moudrostí těla, mysli a duše.

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt