www.biobeauty.cz

Cleon

CLEON manufaktur je malá manufaktura v městečku Haslach v Horním Rakousku, s velkými sny a vizí, kde se vyrábí biologicky odbouratelné čistící prostředky. Za touto firmou stojí žena, Slovenka, Mária Pilišová, která se rozhodla, že se věci dají dělat i jinak, s rozumem, jednoduše, účinně a bez toho, aby se ubližovalo lidem a přírodě.
Cleon Manufaktur nese jméno podle prvního, kultovního produktu, a tím je CLEON, univerzální čistící prostředek, který nepotřebuje žádný plastový obal, nádobku, protože má pevné skupenství jako mýdlo.

A proč univerzální čistící prostředek? Protože po napěnění houbičky nebo hadříku, krásně umyje špinavé nádobí, odmastí pánve, hrnce, troubu či sporák. Odstraňuje vodní kámen, proto se s ním výborně čistí dřez, umyvadlo i vana.

Proč bez plastového obalu? Mária si myslí (a my také) že náš život se obejde bez zbytečného plastu a obalů, které tak jako tak skončí v opadu. Nechce a nepotřebuje zatěžovat naši planetu zbytečnostmi, proto se Mária řídí heslem „THERE IS NO PLANET B!“. Jsme moc rádi, že vám CLEON můžeme nabídnout.

řadit:
 zobrazit:
 z 0
značka:

Žádné výrobky k zobrazeni, které by vyhovovaly zvolenému filtru..

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt