www.biobeauty.cz

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

 ….péče, kterou vaše pokožka potřebuje….

Kosmetika Logona V roce 1977 Logona-Kosmetik zahájila výrobu vlastních produktů. Od počátku byla dodržována přísná kvalitativní kritéria, která vytvořila  základ všech receptur. Logona-Kosmetik trvale vyrábí všechny své výrobky podle farmaceutického standartu. Úplná nabídka firmy Logona-Kosmetik čítá dnes 300 produktů každodenní péče o zdraví a krásu těla.

Co je to přírodní kosmetika? Pojem kosmetika znamená harmonii a řád. Podle našeho přesvědčení musí přírodní kosmetika význam tohoto pojmu důsledně naplňovat. Od výběru použitých surovin, zpracování a balení hotového výrobku, až po chování lidí mezi sebou a jejich vztah k okolí a přírodě. Produkty Logona proto pečlivě vyvíjíme a vyrábíme s ohledem na přírodní zdroje. Používáme přírodní suroviny - rostlinné oleje, tuky, vosky, rostlinné výtažky a květní vody, éterické oleje a aroma z kontrolovaného biologického pěstování stejně jako z biologického sběru ve vybraných lokalitách. Ještě dříve, než byla zákonem stanovena povinnost uvádět látky a  suroviny, ze kterých je výrobek složen, my jsme již své zákazníky o těchto skutečnostech informovali.

Od roku 2001 existuje mezinárodně uznávaná ochranná známka BDIH „ Kontrolovaná přírodní kosmetika“ , kterou po splnění přísných kritérií uděluje každému přírodnímu produktu mezinárodní institut Ecocontrol.

Produkty Logona, Sante, Fitne  mají ochranou známku BDIH.

Kritéria, která musí splňovat výrobek užívající ochranou známku „Kontrolovaná přírodní kosmetika“

  • používání surovin, které nepoškozují pokožku
  • používání  surovin z kontrolovaného biologického pěstování nebo certifikovaného sběru ve volné přírodě
  • důsledné nepoužívání syntetických barviv, konzervačních látek, syntetické parfemace, ethoxylenových  surovin, silikonů, parafínu, vazelíny a další ropných produktů
  • výrobky ani výchozí suroviny nejsou testovány na zvířatech
  • nesmí se používat suroviny z mrtvých zvířat (zvířecí kolagen, tuk z norka, vorvaňovina  apod.)
  • suroviny využitelné s omezením: emulgátory a tensidy. Povolené jsou pouze ty, které se vyrábí z rostlinných tuků, olejů a vosků, z lecitinu, lanolinu, včelího vosku, rostlinných cukrů a škrobů, rostlinných bílkovin
  • deklarace všech použitých surovin
  • nepoužívání geneticky manipulovaných rostlin
  • důraz na ekologickou únosnost výroby a recyklovatelnost použitých obalových materiálů

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt