www.biobeauty.cz

Heliotrop

Z „REFORMNÍ KOSMETIKY“ KLASIKOU.
Heliotrop spatřil světlo světa v roce 1965 - jako revoluční značka společnosti elektrobio. Tehdy byly syntetické přísady v kosmetických produktech zcela běžné. Heliotrop však přinesl na trh první hydratační systém péče o pleť založený na rostlinách. Je založen na téměř 95 letech výzkumu a zkušeností s vývojem přírodní kosmetiky.
 
ZAČÁTEK? TO JE ELEKTROBIO.
Společnost Elektrobio byla založena v roce 1925 a její název říká vše: Stojí za myšlenkou výroby produktů péče o pleť na základě „biochemického procesu hojení“, poznatků Dr. Schüsslera, který je jedním z velkých průkopníků v oblasti přírodního léčení 19. století. Mezi první produkty patřila biochemická mýdla. Společnost se navíc od samého počátku angažuje v hnutí za životní reformu, jehož cílem je čelit ničivým účinkům industrializace a umožnit lidem zdravější životní styl. Jedním ze základních kamenů tohoto hnutí je mimořádný podnikatelský nápad: a to je obchod se zdravou výživou. P
rvní maloobchodní prodejna, zabývající se celostní výživou a zdravím.„Health Center“ byl otevřena v roce 1887 v Berlíně.  Proto společnost elektrobio, která využívá speciální prodejny jako prodejní kanál a nazývá své výrobky „reformní kosmetikou“. V následujících desetiletích vzrostla prosperující symbióza mezi obchody se zdravou výživou a elektroorganickou kosmetikou, která se stále vyvíjí.

Samotná značka Heliotrop se nyní může ohlédnout za téměř 55letou historií. Mezi prvními mýdly a dnešním sortimentem je více než 80 let náročných na výzkum, četné patenty a vývoj. Ale zůstala snaha podporovat přirozené funkce pokožky aktivními přírodními látkami a chránit ji před každodenním stresem. Dnes je Heliotrop klasikou nejvyšší kvality. Čtyři exkluzivní řady péče o obličej nabízejí péči proti stárnutí pro nejvyšší nároky.

 
DVA PRŮKOPNÍCI PŘÍRODNÍ KOSMETIKY.
Heliotrop je od roku 2007 součástí společnosti LOGOCOS Naturkosmetik AG, tedy společnosti, která formuje tvář moderní přírodní kosmetiky již 35 let. V rámci rodiny LOGOCOS se Heliotrop vyvinul v prvotřídní  kosmetiku v nejlepší přírodní a organické kvalitě. Od roku 2011 je mnoho receptů Heliotrop revidováno a přepracováno na základě nejnovějších vědeckých poznatků.
 
 
PŘÍRODA JAKO ZDROJ KRÁSY.
Rozluštili jsme tajemství krásy. Téměř 95 let zkušeností v oblasti výzkumu a vývoje se dostalo do naší luxusní řady Heliotrop, a také poznání, že příroda nám dává vše, co potřebujeme.
 
 
NEJLEPŠÍ Z PŘÍRODY A VĚDY.
Produkty Heliotrop jsou formovány na principu kombinování toho nejlepšího z vědy a  přírody. Za tímto účelem Heliotrop pracuje s vybranými klíčovými přírodními aktivními složkami, stejně jako rostlinnými oleji a rostlinnými extrakty té nejvyšší čistoty, z nichž většina pochází z ekologického zemědělství. Všechny produkty využívají obrovský potenciál rostlinných účinných látek a zároveň vždy souzní s nejnovějším vědeckým vývojem. Svědčí o tom řada patentů i nová generace výtažků používaných v péči o obličej Heliotrope.
Tyto výtažky, které jsou získané šetrně a ekologicky s pomocí CO₂, jsou extrémně čisté, nevyžadují žádnou konzervaci - a jsou obzvláště bohaté na aktivní složky. Tak vznikají Heliotrop inovativní produkty s nejvyšší účinností, které podporují přirozené funkce pokožky a chrání ji před vnějším stresem. Široká škála produktů vám umožní vychutnat si luxusní péči o obličej, která je vhodná pro všechny typy pleti a změny související s věkem.

řadit:
 zobrazit:
 z 0
značka:

Žádné výrobky k zobrazeni, které by vyhovovaly zvolenému filtru..

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt