www.biobeauty.cz

Australské esence RAINBOW - Tinktura

Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
479,- Kč
Cena za ks včetně DPH
580,- Kč

Esence RAINBOW (Duha). Tato esence je vyrobena z koncentrátu a je určena ke konečnému užívání. Foto je ilustrační.

30 ml 

S čím RAINBOW (Duha) pomůže?   Umožní velmi jemně přivést energii Solar Logos k vám, Uvědomění si, že jste multidimenzionální bytosti, Nalezení a propojení se s kvalitami, které jste vždy měli, prosvícení tmavých míst v psyché, Absorbování každé barvy do celého těla, srdce a mysli, což přinese hluboké porozumění, léčení a lásku od Stvořitele, Uvědomění si vašeho potenciálu a odstranění limitů, které vám brání uskutečnit vše, co chcete, objevení možností, Propojení se s boží podstatou a Světlem ve vás, Péče o aurické tělo a evoluci duše, Pomůže vám vzpomenout si na krásu, lásku, kterou jste a vaše nekonečné možnosti, Přináší sebou pocit bezpečí, ochrany a péče, Podpoří zhmotnit novou cestu na Zemi – harmonii, spolupráci a lásku

Duhu můžeme spatřit za vhodných přírodních podmínek – deště, slunce a světla. Tyto podmínky nám umožní prostřednictvím duhy vidět jen část Paprsků Světla, které obklopují Zemi. Paprsky Světla stráží andělé a archandělé, kteří pomocí nich přivádějí Světlo do každé duše na Zemi, která je připravena a otevřena. Paprsky Světla jsou tvořeny barvami, zvuky a světlem, které obklopují naši planetu kolem dokola a tím chrání Matku Zemi a všechny bytosti na ní.

Zlaté paprsky Solar Logos, které proudí na Zemi z centra Vesmíru jsou velmi silné, proto k nám přicházejí prostřednictvím těchto Paprsků Světla obklopujících naši Zemi.

Esence Duha přináší porozumění jednoty a propojení bytostí na Zemi, pochopení důležitosti společné práce na božském plánu. Tato esence přináší jednotu světla v srdci, s čímž přichází uvědomění si lásky a míru. Vytváří v člověku kvantum vnitřní síly, která osvítí mysl, povznese duši a umožní srdci vnímat boží přítomnost. Což umožňuje spojení lidstva tvořících harmonii, mír, jednotu a lásku v novém světě na Zemi.                                                                                                                           

Doporučené dávkování: 7 kapek ráno a večer pod jazyk, po dobu alespoň 2 týdnů. Doporučujeme užívat samostatně a nemíchat s ostatními esencemi.

Tinktura 30 ml je připravena z koncentrátu. Doporučené dávkování tinktury 7 kapek ráno a večer pod jazyk.

Vysokovibrační esence se neřadí mezi květové esence. Prostupují intenzivněji našim jemnohmotným tělem a jdou do hloubky našeho nevědomí. Vytahují témata, o nichž nevíme nebo potřebujeme zviditelnit, aby mohly být otevřeny a transformovány. Každá esence vibruje v kvalitách božského plánu a ukazuje cestu, kam máme zaměřit svoji pozornost, nebo která naše část potřebuje být očištěna a proměněna na vyšší kvalitu, a tím i kvalitu našeho života. Užívání esencí vede do celkové spolupráce s universem, moudrostí těla, mysli a duše. 

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt