www.biobeauty.cz

Australské esence GAIA - Tinktura

Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
479,- Kč
Cena za ks včetně DPH
580,- Kč

Esence GAIA.  Tato esence je vyrobena z koncentrátu, je určena ke konečnému užívání. Foto je ilustrační.

30 ml 

 

Gaia esence je vysokovibrační esence, která má velmi hluboké léčivé účinky na úrovni psychické i fyzické. Dokáže ve velmi krátkém čase transformovat negativní bloky v těle a mysli, zpracovat je a nastolit pocity bezpečí a jistoty.

S čím Gaia pomůže: pozvedne vaše vědomí, ukáže Božskou podstatu ve vás, spojení, rovnováha a propojení mezi Vesmírem a Zemí, Vyšším Já a Nižším Já, dovolí vám, abyste se plně napojili na Solar Logos energii, která proudí na Zemi, pomůže s uzemněním, být a žít v těle, srdci a mysli a vyzařovat vaše Světlo, uvede do rovnováhy mužskou a ženskou podstatu, posílí pocit bezpečí a přijímání změn, ukotvení a uzemnění na velmi hluboké spirituální úrovni, procítění milující a opatrující energie Země/Gaii, otevření a propojení se s transformačními změnami, které se dějí v nás a kolem nás

Doporučené dávkování: 7 kapek ráno a večer pod jazyk, po dobu alespoň 2 týdnů. Doporučujeme užívat samostatně a nemíchat s ostatními esencemi. 

Tinktura 30 ml je připravena z koncentrátu. Doporučené dávkování tinktury -7 kapek ráno a večer pod jazyk.

Vysokovibrační esence se neřadí mezi květové esence. Prostupují intenzivněji našim jemnohmotným tělem a jdou do hloubky našeho nevědomí. Vytahují témata, o nichž nevíme nebo potřebujeme zviditelnit, aby mohly být otevřeny a transformovány. Každá esence vibruje v kvalitách božského plánu a ukazuje cestu, kam máme zaměřit svoji pozornost, nebo která naše část potřebuje být očištěna a proměněna na vyšší kvalitu, a tím i kvalitu našeho života. Užívání esencí vede do celkové spolupráce s universem, moudrostí těla, mysli a duše. 

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt