www.biobeauty.cz

Argital Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie

Kód zboží:
2003
EAN:
8018968020031
Výrobce:
Argital
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
231,- Kč
Cena za ks včetně DPH
280,- Kč

Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie 

75 ml

Zubní pasta s propolisem a Dentie má silné adstringentní účinky (stahující) na dásně a působí proti vzniku parodontozy.

Vyrovnává kyselé prostředí v ústech, absorbuje nečistoty a působí proti vytváření zubního povlaku a zubního kazu.

Účinné složky:                                                                                                                          prášek Dentie má silné adstringentní (stahující) účinky na dásně a bělící účinky na zubní sklovinu.
Čistí zuby pomocí absorpce plaku, aniž by je obrušoval. Dentie je tradičně používaný prostředek na čištění zubů. Jedná se o rostlinné aktivní uhlí, díky němuž má pasta typickou černou barvu. Kaolin (bílý jíl) absorbuje nečistoty, esenciální oleje z máty a anýzu osvěžují dech, mořská sůl má čistící účinky, včelí propolis chrání zuby před vznikem zubního kazu.

Použití: naneste malé množství pasty na zubní kartáček a vyčistěte jím zuby drobnými krouživými pohyby. Není nutné na kartáček příliš tlačit, protože zubní pasta čistí absorpcí nečistot.

Certifikace: BDIH, BIO (ICEA)

Další přednosti: 100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány n zvířatech - LAV. Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, barvy, pěnidla, sladidla, fluoridy...) a GMO. Neobsahuje žádné živočišné složky kromě včelího propolisu.

Složení/INCI:  Glycerin1 - Aqua - Kaolin (bílý jíl) - Alcohol - CI77268:1 (aktivní uhlí z červeného buku a břízy) - Maris Sal (mořská sůl) - Xanthan Gum2 - Mentha Piperita (máta) Oil* - Pimpinella Anisum (anýz) Oil - Propolis - Styrax Benzoin (sturač) Extract - Berberis Vulgaris (dřišťál) Extract. *Esenciální oleje obsahují: Limonene. BIO složky: Alcohol. 1 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích ARGITAL je přírodní látka z rostlinného tuku. 2 Xanthan Gum je guma přírodního původu.

    

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt