www.biobeauty.cz

Argital Zubní pasta se šalvějí a zeleným jílem

Kód zboží:
2001
EAN:
8018968020017
Výrobce:
Argital
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
231,- Kč
Cena za ks včetně DPH
280,- Kč

Zubní pasta se šalvějí a zeleným jílem 

75 ml 

Zubní pasta se šalvějí a zeleným jílem Argital vyrovnává kyselé prostředí v ústech, absorbuje plak a nečistoty. Působí tak proti vytváření zubního povlaku, proti tvorbě zubního kazu a chrání dásně proti zánětu.

Zelený jíl je v zubní pastě obsažen ve formě gelu, resp.koloidního roztoku. Použití jílu pro čištění zubů je zcela inovativní myšlenka. Gel neobrušuje sklovinu, ale společně s ostatními aktivními složkami zuby účinně čistí, působí preventivně proti vzniku zubního kazu a posiluje a zpevňuje dásně.

Účinné složky: šalvěj chrání a posiluje dásně a působí preventivně proti jejich zánětu, odhalování krčků a proti parodontitidě. Zelený jíl a kaolin zuby účinně čistí díky své velké absorpční schopnosti. Zelený jíl působí slabě zásaditě a vyrovnává kyselé prostředí v ústech. Dodává sklovině minerální látky. Výtažek ze šípku posiluje dásně. Mořská sůl má čistící účinky. Chlorofyl osvěžuje dech a ústa, působí protizánětlivě a přináší energii slunečního světla.

Použití: naneste malé množství pasty na zubní kartáček a vyčistěte jím zuby drobnými krouživými pohyby. Na kartáček není nutné příliš tlačit, protože zubní pasta čistí prostřednictvím absorpce nečistot. Doporučuje se při sklonu k zánětům v ústní dutině a preventivně proti parodontitidě.

Certifikace: BDIH, BIO (ICEA)

Další přednosti: 100% z celkového složení je přírodního původu, obsahuje DEMETER složky, výrobek ani žádná ze složek nejsou testovány na zvířatech – LAV, neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty,barvy, pěnidla, sladidla, fluoridy...) a GMO, neobsahuje žádné živočišné složky - VeganOK.

Složení/INCI:  Glycerin1 - Aqua - Kaolin (bílý jíl) - Calcium Carbonate (vápenec) - Alcohol - Xanthan Gum2 - Salvia Officinalis (šalvěj) Oil* - Salvia Officinalis (šalvěj) Extract - Rosa Canina Fruit (šípek) Extract - Solum Fullonum3 (zelený jíl) - Maris Sal (mořská sůl) - Cl 75810 (Chlorofyl)4 - Styrax Benzoin (sturač) Extract - Berberis Vulgaris (dřišťál) Extract. *Esenciální oleje obsahují: Limonene - Linalool.DEMETER složky: Salvia Officinalis Extract, Rosa Canina Fruit Extract. BIO složky: Alcohol.  1 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích ARGITAL je přírodní látka z rostlinného tuku.2 Xanthan Gum je přírodní guma. 3 Solum Fullonum je název přírodního jílu.4 Chlorofyl je zelený pigment, díky němuž mají listy zelenou barvu. Antroposofové jej nazývají: "krystalizované sluneční světlo". 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt