www.biobeauty.cz

Argital Zubní pasta Omeobital

Kód zboží:
2082
EAN:
8018968020826
Výrobce:
Argital
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
231,- Kč
Cena za ks včetně DPH
280,- Kč

Zubní pasta "Omeobital"  vhodná při homeopatickém léčení.

75 ml

Zubní pasta "Omeobital" pro homeopatika, s anýzem a citronem, vyrovnává kyselé prostředí v ústech a absorbuje plak a nečistoty. Působí proti vytváření zubního povlaku, proti tvorbě zubního kazu a chrání dásně proti zánětu. Pasta neobsahuje mentol a proto je vhodná při užívání homeopatik.

Zelený jíl je v zubní v pastě obsažen ve formě gelu, resp.koloidního roztoku. Použití jílu pro čištění zubů je zcela inovativní myšlenkou. Gel neobrušuje sklovinu, ale společně s ostatními aktivními složkami zuby účinně čistí, působí preventivně proti vzniku zubního kazu a posiluje a zpevňuje dásně.

Účinné složky: Esenciální oleje z anýzu a citronu a výtažek ze slézu osvěžují ústa a dech. Zelený jíl a kaolin zuby účinně čistí díky své velké absorpční schopnosti. Zelený jíl působí slabě zásaditě a vyrovnává kyselé prostředí v ústech. Dodává sklovině minerální látky. Výtažek z šípku posiluje dásně. Extrakty z měsíčku a heřmánku dásně zklidňují a působí protizánětlivě. Mořská sůl má čistící účinky.

Použití: Naneste malé množství pasty na zubní kartáček a vyčistěte jím zuby drobnými krouživými pohyby. Není nutné na kartáček příliš tlačit, protože zubní pasta čistí absorpcí nečistot. Pasta neobsahuje mentol a je tak vhodná při homeopatické léčbě.

Certifikace: BDIH, BIO (ICEA)

Další přednosti: 100% z celkového složení je přírodního původu. Obsahuje DEMETER složky. Výrobek ani žádná z jeho složek nejsou testovány na zvířatech - LAV. Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, barvy..) ani pěnidla, sladidla, fluoridy a GMO. Neobsahuje žádné živočišné složky - VeganOK.

Složení/INCI:  Glycerin1 - Aqua - Kaolin (bílý jíl) - Calcium Carbonate (vápenec) - Alcohol - Xanthan Gum2 - Pimpinella Anisum (anýz) Oil - Rosa Canina fruit (šípek) Extract - Calendula Officinalis (měsíček) Extract - Chamomilla Recutita (heřmánek) Extract - Malva Sylvestris (sléz) Extract - Citrus Medica Limonum (citron) Oil* - Solum Fullonum3 (zelený jíl) - Maris Sal (mořská sůl) - Styrax Benzoin (sturač) Extract - Berberis Vulgaris (dřišťál) Extract. *Esenciální oleje obsahují: Limonene - Linalool.Demeter složky: Chamomilla Recutita Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Calendula Officinalis Extract, Malva Sylvestris Extract. BIO složky: Alcohol. 1 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích ARGITAL je přírodní látka z rostlinného tuku. 2 Xanthan Gum je přírodní guma. 3 Solum Fullonum je název přírodního jílu. 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt