www.biobeauty.cz

Super Sprout LYOFILIZOVANÁ BORŮVKA 80 g

EAN:
9335946000243
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
330,- Kč
Cena za ks včetně DPH
399,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Super Sprout Borůvka. 100% čistá, bez jakýchkoliv příměsí, bez konzervantů a barviv, bezlepková, RAW, vegan. Vyrobeno lyofilizací, technologií sušení hlubokým zmražením, aby byly zachovány vitamíny, minerály a antioxidanty.  

80 g

100% čistá, bez jakýchkoliv příměsí, bez konzervantů a barviv, bezlepková, RAW, vegan. Vyrobeno lyofilizací, technologií sušení hlubokým zmražením, aby byly zachovány vitamíny, minerály a antioxidanty. Rozemleto na prášek. Je jejich koncentrovaným zdrojem.    

Jedna polévková lžíce prášku obsahuje cca 226 borůvek.

Čím prospívá našemu zdraví: 

-      její přínos pro zdraví je v porovnání s jinými druhy ovoce nesrovnatelný, je to jeden z nejsilnějších antioxidantů

-      obsahuje speciální skupinu antioxidantů flavonoidy a karotenoidy, které společně s vysokým obsahem vitamínu C, E a A, ale také s vysokým obsahem selenu, zinku a fosforu napomáhají a detoxikaci našeho organizmu, pomáhají neutralizovat volné radikály, které poškozují buňky

-      doporučována při problémech močových cest, problémech s prostatou, akné, a dokonce i pro zmírnění vrásek. Udržuje zdravý zrak, zlepšuje noční vidění a špatnou adaptaci na ostré světlo. Přináší úlevu při křečových žilách a hemeroidech, infekci močových cest a hemoroidech

Výjimečných deset superpotravin, známých po desítky let svými účinky, tolik prospěšnými pro naše zdraví. Ano, zelenina a ovoce v prášku. Alternativa. Alternativa pro všechny, kteří rádi experimentují, kteří zrovna nechtějí loupat, krájet nebo umývat odšťavňovač, kteří spěchají, a přitom mají chuť na něco, co potěší jejich chuťové buňky na celý den.

 Ale také pro sportovce, kteří potřebují co nejrychleji doplnit živiny. A konečně i pro ty z vás, kteří mají ovoce a zeleninu moc rádi, ale mají problém s jejím trávením, a tak trpí například nadýmáním. Super Sprout se dá přidat do jakéhokoliv receptu.

Do jogurtu, tvarohu, zmrzliny, smooothies, jakéhokoliv nápoje, ale také do těstovin, k rybám, masu. Záleží jenom na Vaší fantazii. 

Super Sprout prášková zelenina a ovoce jsou vyrobeny lyofilizací, technologií sušení hlubokým zmražením. Všechny vitamíny, minerály i antioxidanty tak zůstávají zachovány. Na konci technologického procesu jsou usušená zelenina a ovoce rozemlety na prášek, který je tak koncentrovaným zdrojem všeho, co od ovoce a zeleniny čekáme.

 

 

Super Sprout je 100% přírodní, bez jakýchkoliv příměsí, bez barviv a konzervantů. 7 z deseti Super Sproutů je certifikováno bio certifikátem. S výjimkou mladého ječmene a mladé pšenice jsou všechny ostatní druhy bez lepku. RAW a vegan kvalita je samozřejmostí. Všechny Super Sprouty jsou zdrojem živin při cestách stejně jako při dietách.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt