www.biobeauty.cz

Super Sprout LYOFILIZOVANÁ ČERVENÁ ŘEPA 100% čistá bio

EAN:
9335946000199
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
277,- Kč
Cena za ks včetně DPH
335,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Super Sprout Bio Červená řepa. 100% čisté, bez jakýchkoliv příměsí, bez konzervantů a barviv, bezlepková, RAW, vegan. Vyrobeno lyofilizací, technologií sušení hlubokým zmražením, aby byly zachovány vitamíny, minerály a antioxidanty.  

80 g 

100% čistá, bez jakýchkoliv příměsí, bez konzervantů a barviv, bio, bezlepková, RAW, vegan. Vyrobeno lyofilizací, technologií sušení hlubokým zmražením, aby byly zachovány vitamíny, minerály a antioxidanty. Rozemleto na prášek.

   Jedna polévková lžíce prášku nahradí výživovými hodnotami asi 2 bulvy čerstvé řepy.

Čím prospívá našemu zdraví:

-      další z řady výjimečných superpotravin. Je výborným přírodním zdrojem kyseliny listové, draslíku, vitamínu C a železa

-      má velmi nízkou kalorickou hodnotu

-      patří mezi nejznámější zeleniny antioxidanty

-      za zmínku nejvíc stojí jedinečný bio aktivní antioxidant betalain. Protože je náš prášek vyroben lyofilizací, betalain je v prášku zcela zachován. Betalain také dává řepě její charakteristickou barvu

-      řepu milují sportovci, protože studie ukazují, že červená řepa pomáhá zvýšit sportovní výkon

-      betalain zároveň brání rozvoji kornatění tepen a podporuje činnost jater, pomáhá snížit krevní tlak

-      červená řepa má také účinky močopudné, vylučuje z těla sůl, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči

-      aktivuje tvorbu červených krvinek

-      zbavuje střeva jedovatých látek, pomáhá při zácpě

-      dodává pružnost a lest pleti, vlasům a nehtů

 

Výjimečných deset superpotravin, známých po desítky let svými účinky, tolik prospěšnými pro naše zdraví. Ano, zelenina a ovoce v prášku. Alternativa. Alternativa pro všechny, kteří rádi experimentují, kteří zrovna nechtějí loupat, krájet nebo umývat odšťavňovač, kteří spěchají, a přitom mají chuť na něco, co potěší jejich chuťové buňky na celý den.

 Ale také pro sportovce, kteří potřebují co nejrychleji doplnit živiny. A konečně i pro ty z vás, kteří mají ovoce a zeleninu moc rádi, ale mají problém s jejím trávením, a tak trpí například nadýmáním. Super Sprout se dá přidat do jakéhokoliv receptu.

Do jogurtu, tvarohu, zmrzliny, smooothies, jakéhokoliv nápoje, ale také do těstovin, k rybám, masu. Záleží jenom na Vaší fantazii. Inspiraci můžete najít také v našem odkazu Recepty.

 

 

Super Sprout prášková zelenina a ovoce jsou vyrobeny lyofilizací, technologií sušení hlubokým zmražením. Všechny vitamíny, minerály i antioxidanty tak zůstávají zachovány. Na konci technologického procesu jsou usušená zelenina a ovoce rozemlety na prášek, který je tak koncentrovaným zdrojem všeho, co od ovoce a zeleniny čekáme.

 

 

Super Sprout je 100% přírodní, bez jakýchkoliv příměsí, bez barviv a konzervantů. 7 z deseti Super Sproutů je certifikováno bio certifikátem. S výjimkou mladého ječmene a mladé pšenice jsou všechny ostatní druhy bez lepku. RAW a vegan kvalita je samozřejmostí. Všechny Super Sprouty jsou zdrojem živin při cestách stejně jako při dietách. 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt