www.biobeauty.cz

Plantes et Parfums EDT HOMME Vetiver

EAN:
3424090020002
Výrobce:
Plantes et parfums
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
463,- Kč
Cena za ks včetně DPH
560,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Toaletní voda Vetiver obsahuje svěží citrusy, vetiver s dřevnatým aroma se suchým temperamentním tónem a to vše je umocněno dalšími dřevitými tóny cedru a santalu.

100 ml 

Toaletní voda Vetiver je svěží povzbuzující kombinací citrusů, citronové trávy (vetiveru) a dřevitých tónů cedru a santalu. Celá kompozice je pak zakončena hřejivou nasládlou vůní tonky. Toaletní voda je čistou přírodní vůní.

Po nanesení na kůži se rozvinou osvěžující tóny citrusových plodů v kombinaci s lehce kouřovou citronovou trávou vetiver. Po chvíli se rozvine základ vůně v podobě nasládlého dřevitého cedru a santalu. Poslední nótou toaletní vody je pak fazole tonka, která vás zaujme svou sladce hřejivou vůní.

Olfaktivní pyramida:                                                                                                                                                Hlava: Bergamot, Grapefruit                                                                                                                                      Srdce: Levandule, Geranium, Fazole Tonka                                                                                                            Základ: Vetiver, Santal, Cedr, Pižmo

Použití: Aplikujte každodenně nebo příležitostně na pulzní body - na zápěstí, na krku.

Složení/INCI: Alcohol Denat (80% Vol.), Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool

Doporučení: Po aplikaci se nevystavujte přímému slunci. Uchovávejte na chladném místě a mimo přímé světlo. Vyvarujte se styku se sliznicemi a očima. Udržujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte vnitřně. 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362