www.biobeauty.cz

LOGONA Barvy na vlasy Návod k použití + Barevná paletka

Kód zboží:
paleta
Výrobce:
Logona
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
0,- Kč
Cena za ks včetně DPH
0,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Návod k použití rostlinných barev + Barevná paletka.

Nelze objednat. Pouze k nahléhnutí.

Návod k použití: Pro barvy s přírodní harmonií Zdravé, lesklé vlasy a jejich jasná, zářivá barva podtrhují vaše osobní kouzlo.

S přírodními rostlinnými barvami LOGONA můžete Vaší přirozenou barvu vlasů zjemnit nebo prohloubit, získat nový barevný tón a odstín, nebo aplikovat jen pár proužků tzv.melír, a to vše bez chemického zásahu do struktury vašich vlasů.

Rostlinné barvy na vlasy LOGONA se ovinou jako film kolem každého vlasu. Tak určuje vaše přirozená barva individuální barevný výsledek. Jedinečná kompozice barvu dávajících a pěstících rostlin zajišťuje barevnou jasnost, plnost a lesk.
Přírodní suroviny: rostlinné barvy LOGONA se skládají z přírodních surovin jako je hena z biologicky kontrolovaného pěstování a různých bylinek, plodů a kůr, které jsou kombinované s ošetřujícími rostlinnými látkami jako pšeničné proteiny a jojobový olej.

Rostlinné barvy LOGONA neobsahují syntetická barviva, vonné látky, konzervanty a ani žádné jiné chemické substance. Všechny použité suroviny pravidelně kontrolujeme na přítomnost pesticidů a těžkých kovů. Jako měřítko jsme si sami určili množství povolená u potravin

Jak barví rostlinné barvy LOGONA? Naše rostlinné barvy barví šetrně a dlouhodobě. Rostlinná barva nenarušuje vlas tak, jako chemické barvy, ale ovine se jako ochranný film kolem každého vlasu. Výsledkem jsou výrazné barvy, lesk a bohatost. Přirozené barevné pigmenty a struktura vašich vlasů se nijak nepoškodí. Naopak – teprve kombinace vaší individuální barvy a našich rostlinných barev spolu vytvoří nádherné živoucí, jasné barevné nuance.

Obarvení zkušebního praménku vlasů: Přirozené barevné působení rostlinné barvy se spojí s vaší individuální barvou, strukturou vlasů a vytvoří barevný odstín, který nelze standardně označit. Jemné, nebo velmi světlé vlasy přijímají barvu daleko rychleji a intenzivněji, než vlasy tmavé nebo silné. Aby odpovídala požadovaná barva vašim představám, doporučujeme obarvit nejdřív jeden zkušební pramen vlasů, nejlépe takovým, kde jsou vlasy nejsvětlejší nebo nejšedivější. Pro zkušební pramen vlasù rozmíchejte přibližně čajovou lžičku barvicího prášku a cca 30 ml vařící vody nebo čaje tak, jak je popsáno dále.

A takto se rostlinné barvy LOGONA používají.

Potřebujete:
• Balení (100 g) rostlinné barvy LOGONA (vystačí na délku vlasů k ramenům)
• Misku nebo hrnek
• Kuchyňskou metličku nebo vidličku na zamíchání hmoty
• Cca 300 ml vařící vody (alternativou je silný černý čaj nebo silná černá přefiltrovaná káva)
• Krém na ochranu pokožky proti obarvení u vlasové hranice (např LOGONA Vitaminový krém Avokádo)
• Vatu na zakrytí pokožky u hranice vlasů po nanesení krému
• Jeden nebo dva vyřazené ručníky na ochranu oblečení

Jak se rostlinná barva LOGONA připraví? Rostlinnou barvu rozmíchejte s vařící vodou na hustou kašičku (nesmí se tvořit hrudky). Na jedno balení rostlinné barvy potřebujete cca 300 ml vařící vody. Barevnou intenzitu mùžete zvýšit tak, že místo vody použijete vařící černý čaj. Jak připravíme vlasy na barvení? Rostlinnou barvu mùžete použít jak na suché, tak na mokré vlasy. Nejlépe se však rozmíchaná hmota nanáší na suché vlasy. Pokud jste před barvením použili lak nebo tužidlo na vlasy (nebo jiné látky, které vytvářejí na vlasech film), doporučujeme vlasy umýt. Po tomto umytí nepoužívejte vlasový kondicionér nebo vlasovou kůru, protože pak by vaše vlasy nemohly barvu správně přijmout. Na ochranu Vašeho oblečení si položte na ramena ručník a používejte přiložené rukavice.

Jak se rostlinná barva LOGONA nanáší? Rozmíchanou rostlinnou barvu nechte trochu vychladnout a nanášejte ji, pokud možno, teplou. Barvu rozdělujte pravidelně pramen po prameni do vlasù. Odstraňte – pokud je to potřeba – zbytky barvy z pokožky.

Typ: pokud chcete zabránit obarvení pokožky u vlasové hranice, naneste na tuto mastný krém a překryjte proužkem vaty. Nakonec překryjte vlasy přiloženou tepelnou čepicí a hlavu si omotejte ručníkem. (teplo – sluneční nebo z fénu – zintenzivňuje barvící proces)

Doba působení: Rostlinné barvy mohou ve vlasech zůstat v rozmezí od 15 minut až po 2 hodiny. U silných nebo tmavých vlasů je doba účinku delší než u vlasů světlých nebo jemných. Po obarvení zkušebního pramenu víte, jaká doba účinnosti je pro vás správná.

Tabulku doporučených časů působení najdete dále v textu.

Konečná úprava: Pokud doba působení uběhla, důkladně opláchněte vlasy a umyjte je jemným šampónem.
Doporučujeme šampóny LOGONA s měsíčkem, kopřivou, nebo jeden z řady pro barvené vlasy (Heřmánek, Hena, Ořech).
Šampóny pro barvené vlasy LOGONA obsahují barvící rostlinné extrakty, prodlužující dobu účinku rostlinné barvy a dodatečně ošetřují vlasy. Oživují i vaši přirozenou barvu. Pozor! Šampony LOGONA nenahrazují tónovací vlasové přípravky.
Pro jednodušší rozčesání vlasů použijte po umytí kondicionér nebo vlasovou kúru (např. LOGONA Kondicionér Pšeničný protein nebo LOGONA Regenerační masku na vlasy Jojoba). Potom si vlasy usušte a upravte obvyklým způsobem.

Typ: případné zabarvení pokožky buď časem zmizí samo, nebo můžete k jeho odstranění použít směs citrónové šťávy a rostlinného oleje.

Doporučené použití:

SAHARA (nezesvětlující) vhodná pro světle až středně blond barvu vlasù - doba pùsobení 15-30 min (po cca 15 min) se objeví načervenalý zlatý tón, čím delší doba pùsobení, tím je výsledný tón do červena

ZLATÁ-BLOND (nezesvětlující) vhodná pro světle až středně blond barvu vlasů - doba působení 1-2 hodiny

OHNIVÁ ČERVENÁ vhodná pro světle blond až hnědou barvu vlasů - doba působení 1-2 hodiny

HENA-PŘÍRODNÍ ČERVENÁ vhodná pro světle blond až hnědou barvu vlasů - doba působení 1-2 hodiny

MAHAGON vhodná pro střední blond až hnědou barvu vlasů - doba působení 1-2 hodiny

OŘECH-KAŠTAN vhodná pro střední blond až hnědou barvu vlasů - doba působení 1-2 hodiny

KAŠTAN vhodná pro střední blond až hnědou barvu vlasů - doba působení 1-2 hodiny

PŘÍRODNÍ HNĚDÁ vhodná pro střední blond až světle hnědou barvu vlasů - doba působení 1-2 hodiny

UMBRIJSKÁ HNĚDÁ vhodná pro střední blond až hnědou barvu vlasů - doba působení 1-2 hodiny

HENA ČERNÁ vhodná hnědou až tmavohnědou barvu vlasů - doba působení 1-2 hodiny (pouze pro tmavě hnědé nebo černé vlasy)

Důležité upozornění:

  • Při kožních poraněních pokožky ve vlasech nepoužívejte vlasové barvy
  • Rostlinné barvy LOGONA nemají zesvětlující účinky
  • Rostlinné barvy LOGONA nepoužívejte na barvení řas a obočí
  • Zbylou barvící hmotu neskladujte
  • Než použijete rostlinnou barvu na chemicky barvené vlasy proveďte zkušební obarvení pramenu vlasů
  • Odstín zlato-blond je při míchání směsi jasně červený. Způsobují to šípkové lístky, ale konečný výsledek to neovlivňuje
  • Odstín sahara nechat působit max. 30 min, aby se zabránilo nechtěnému odstínu do červena

Je dobré vědět: LOGONA rostlinné barvy na vlasy barví v závislosti na kvalitě vlasù při častějším použití trvale. Nejsou to barvy tónovací, které lze časem smýt.
Ale i zde platí: jak individuelně se rostlinná barva spojí s vašimi vlasy, tak dlouhodobá barví.
Typ: Můžete zvýšit intenzitu barvy tím, že budete barvit častěji v kratších časových intervalech. Díky působení kyslíku se barva ještě dodatečně stabilizuje, a mezi dvěma barveními by měl být interval minimálně 12 hodin.

Míchání rostlinných barev: Rostlinné barvy LOGONA je možno mezi sebou vzájemně míchat.
V oblasti červených a hnědých tónů jsou všechny možné barevné nuance možné.
S černým odstínem lze odstíny oříšek-kaštan, kaštan a mahagon ztmavit. Na počátku začínejte s poměrem 90% ku 10%, a postupně zvyšujte podíl černé až na 30%. Více než 30% černé barvy by vaše směs neměla obsahovat, protože černá překrývá světlejší tóny.
Směsí zlatá blond a sahara lze vytvořit všechny možné odstíny mezi zlatou a načervenalou.

Rostlinné barvy a trvalá: Alkalická trvalá vlna a rostlinné barvy se dobře snáší, avšak při kombinaci kyselé trvalé vlny a rostlinné barvy se může stát, že barva, popřípadě trvalá, nebude vlasy přijata. Doporučujeme proto, aby barvení následovalo až po trvalé. Rostlinná barva může rozvinout své barvicí schopnosti, a zároveň pěstí poškozenou strukturu vlasu.

Rostlinné a chemické barvy: Pokud se kombinuje rostlinná barva s chemickou, může dojít k nežádoucímu zabarvení. Proto doporučujeme obarvit nejdříve zkušební pramen!

Použití na šedé vlasy: Všechny rostlinné barvy, s vyjímkou černé, jsou určeny k barvení šedivých vlasů. Šedivé vlasy jsou i po obarvení světlejší, než vlasy ostatní. Čím víc šedých vlasů, tím bude požadovaný odstín světlejší. Pro světlé, šedivějící vlasy doporučujeme odstín sahara, zlatá blond a hnědá přírodní. Pro středně hnědé, šedinami melírované vlasy jsou obzvlášť vhodné odstíny oříšek-kaštan a umbrijská hnědá.

Regenerační bezbarvá rostlinná kúra na vlasy LOGONA. Tato rostlinná kúra propùjčuje každému typu vlasů plnost, ochranu a hedvábný lesk. Čisté, rozemleté rostlinné částečky, jojobový olej a olej z pšeničných klíčkù pěstí vlasovou pokožku a posilují strukturu vlasu bez jeho zatížení. Rychle se mastící vlasy, podrážděná pokožka hlavy a tvorba lupů – všechny tyto potíže kúra zmírňuje. Regenerační rostlinná kúra LOGONA se může používat, dle potřeby. Doba pùsobení je od 10 min (u velmi jemných vlasů) po 1 hodinu (u silných vlasů). Rostlinná kúra se připravuje rozmícháním stejně jako rostlinná barva.

Upozornění: Tuto rostlinnou kúru nepoužívejte na šedivé nebo světle blond vlasy, protože světlé vlasy mohou díky přítomnosti chlorofylu získat zelený nádech. Na blond vlasech nenechávejte déle jak 10-15minut, protože vlasy mohou ztmavnout.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt