www.biobeauty.cz

Australské esence jednotlivé Calophyllum

Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
293,- Kč
Cena za ks včetně DPH
355,- Kč

Calophyllum

30 ml TINKTURA (připravena z koncentrátuv ČR). Foto lahvičky je ilustrační.


pochybování o svých schopnostech a vedení, nedostatek odhodlání, raději zůstat ve své komfortní zóně, čekání na ostatní, aby vedli a jednali
+
odolnost,vůdčí schopnosti, propojení se s vyšším vedením, jasný směr, inspirace a podpora ostatních lidí, silný smysl pro morálku, integrita

Po 19 letech Ian White připravil novou květovou esenci - Calophyllum inophyllum.
Byla vyrobena letos brzy na jaře (2023) na severu Queenslandu. Strom Calophyllum má lesklé, tmavě zelené listy a může dosáhnout výšky až 25 metrů. Oblast, kde roste, je velkolepá. Deštný prales se zde potkává s oceánem a bariérovým útesem. Je to jediná lokalita na světě, kde jsou takové přírodní krásy vedle sebe.

Calophyllum pochází z východní Afriky a během času se postupně rozšířil po celé jihovýchodní Asii a Oceánii. Zelený plod o průměru až 3 nebo 4 cm má malou dužinu a velmi velká semena. Semena byla roznesena proudy vody do dalších 38 zemí, včetně Austrálie, kde se nyní vyskytuje.

Esence je vhodná právě pro tuto dobu.

Lidé, pro které je esence určena jsou inspirativní lídři. Zajímají se o ostatní a chtějí pro všechny to nejlepší. Mají silný smysl pro morálku, vědí co je správné. Mají prastarou, silnou, divokou energii a nedovolí, aby jim cokoliv překáželo v cestě, kam jdou. Jsou velmi pozitivní a soustředění. Nejde jim jen o sebe, ale mají velký zájem o ostatní.

Calophyllum snáší všechny druhy půdy; pobřežní půdu, písek i hlínu. Často se vyskytuje podél pobřeží a je odolný vůči cyklonům. To vše svědčí o jeho odolnosti a síle.
Krásná, voňavá vůně květu je jako jemné oranžové neroli, je velmi omamná a povznášející. Květ má pět okvětních lístků, čistě bílých a ve středu můžete vidět až 240 zlatých tyčinek. Zlatá barva se vztahuje k vyšší moudrosti, zatímco pětka v numerologii je o svobodě.

Calophyllums je neuvěřitelně odolný. Esence byla vyrobena ze stromu s mnoha větvemi pokrytými pískem na několika metrech, které se znovu vynoří a směřují ke břehu oceánu. Jednou z vlastností této esence je, že nic nebude překážet tomu, kam člověk míří.

Calophyllum pomáhá člověku rozvíjet a aktivovat jeho vůdčí vlastnosti. Konstituční typ této esence je velmi nadšený jedinec, který má silné spojení s Duchem, což mu dává jistotu a vědomí správné cesty. . Jsou velmi pozitivní a soustředění. 
 
Obsahuje: tinktura je připravena v ČR z koncentrátu. Doporučené dávkování 7 kapek ráno a večer pod jazyk. Není nutné dodržovat odstup od jídla a pití.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt