www.biobeauty.cz

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence MEN´S/ Muži

EAN:
9326922005000
Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
364,- Kč
Cena za ks včetně DPH
440,- Kč

Australian Bush Flower Essences Men´s/Muži je jedinečná esence pro muže, kterým dodá otevřenost a trpělivost. Uvolní hluboké smutky a propojí s emocemi. Pomůže k vyjádření emocí. Dopomůže navázat vztah s otcem.

 

30 ml

Pro muže, kteří jsou stále ve spěchu, což může vést k netrpělivosti a podrážděnosti. Pomoc k nalezení a vyjádření vlastních pocitů.

 
– negativa
špatný vztah s otcem, zadržování smutku a potlačování emocí, vždy ve spěchu, netrpělivost, velmi kritické a hodnotící chování

+ pozitiva
zkvalitnění vztahu s otcem, pozitivní pocity, otevřenost, propojení s pocity, komunikace, obnovení radosti ze života a smyslu pro humor, fyzická aktivita, otevření srdce, prolomení starých mužských stereotypů

​Jedinečná esence pro muže, kterým dodá otevřenost a trpělivost. Uvolní hluboké smutky a propojí s emocemi. Pomůže k vyjádření emocí. Dopomůže navázat vztah s otcem.

Složení/INCI: čištěná voda 20ml, brandy 10ml, Black-eyed Susan, Bluebell, Boab, Flannel Flower, Little Flannel Flower, Red Helmet Orchid, Sturt Desert Pea and Yellow Cowslip Orchid.

Doporučené dávkování: 7 kapek ráno a večer pod jazyk. Není nutné dodržovat odstup od jídla a pití.

 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt