www.biobeauty.cz

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence CARERS / Pečující

EAN:
9326922005062
Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
364,- Kč
Cena za ks včetně DPH
440,- Kč

Australian Bush Flower Essences Carers / Pečovatelé přináší pocit uklidnění, revitalizaci, nalézání času pro sebe a obnovení vnitřní síly. Je velmi vhodná především při přetížení povinnostmi, kdy se musíme starat o druhé a cítíme se zavaleni obavami i zodpovědností.

30 ml

Rozhodnutí o vytvoření Carers esence - Pečovatelé padlo v Listopadu 2019 po několika letech Ianova zvažování. Převážně měla sloužit maminkám malých dětí, zdravotním pracovníkům, nebo pro někoho, kdo se stará o starší či nemocné rodiče, partnera a tak podobně.

V posledních měsících, obzvláště při pravidlech karantény, která vyvstala ve většině zemích, rodiče, jenž by za normálních okolností byli v práci, museli zůstat doma s dětmi a naplno se jim věnovat. Mnoho zdravotních pracovníků se ocitlo pod obrovským pracovním náporem a zároveň nejistotou týkajících se jejich vlastní bezpečnosti. Mnoho dospělých středního věku nakupovali pro starší, kterým bylo doporučeno téměř nevycházet a vyhýbat se veřejným prostorům. Tato esence je schopna řešit a čistit tato témata, která nás stále ovlivňují.

V těchto dnech emocionálního tlaku a situací, které změnily život lidí z minuty na minutu, tato první esence podpoří všechny, kteří se starají o své blízké. Esence je propojí s jejich vnitřní silou i odolností ve chvílích, kdy se cítí vyčerpáni a bez energie. Carers esence - Pečovatelé napomůže cítit klid, optimismus, sílu pokračovat a zároveň nezapomenout na své vlastní potřeby.

Alpine Mint Bush byla samozřejmou volbou pro novou kombinaci. Velmi ji doporučujeme každému zdravotnímu pracovníkovi, doktorům, sestrám i bylinkářům a terapeutům k pravidelnému užívání, alespoň jeden měsíc v roce. Je to jako takové malé zaklepání na rameno, aby pečovatelé nezapoměli naplňovat i své vlastní potřeby. Většina těchto pracovníků vstoupí do svých rolí, protože chtějí pomáhat ostatním, avšak k naplňování svých vlastních potřeb už tak pozorní nejsou. I velké procento maminek spadá do stejné kategorie. Nejen, že tito lidé předávají špatný model toho, jak bychom se o sebe měli starat, ale také riskují vlastní vyhoření, nemoc, či při nejmenším únavu. Alpine Mint Bush esence také napomáhá si uvědomit, kdy vás vaše pracovní nasazení nutí zanedbávat rodinu, přátele, a nebo vaše koníčky. Je to esence, která vám dá vědět, jestli dostatečně odpočíváte a věnujete se sami sobě. Někteří lékaři říkají, že na dovolené nebyli několik let, aby nezanedbali své pacienty! To rozhodně není zdravý přístup.
 
Seznam Australian Bush Flower Essences, které jsou obsaženy v kombinaci Carers:
• Alpine Mint Bush: vyhoření při přílišné zodpovědnosti o druhé
• Crowea: obava o druhé, obzvláště o blízké
• Fringed Violet: ochrana psychického pole a aury — nedovolit emocím jiných lidí, či negativním energiím prostoupit do našeho vlastního těla
• Green Spider Orchid: telepatická komunikace pro usnadnění komunikace s těmi, o které se staráte (obzvláště s malými dětmi či s lidmi s demencí)
• Macrocarpa: podpora entusiasmu a vnitřní síly při pocitech vyčerpání  
• Paw Paw: při přetížení myšlenkami, čistá mysl při rozhodování
• Sunshine Wattle: přináší světlo a optimismus ve chvílích, kdy se život zdá plný překážek a potíží

Snadné použití: Pouze 7 kapek pod jazyk, ráno a večer

Složení/INCI: Čištěná voda, Brandy, Alpine Mint Bush, Crowea, Fringed Violet, Green Spider Orchid, Macrocarpa, Paw Paw, Sunshine Wattle

 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt