www.biobeauty.cz

AUSTRALIAN BUSH FLOWER ESSENCES KOMBINOVANÁ ESENCE Bossy Boots Remedy Essence / Malý šéf

EAN:
9326922005604
Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
364,- Kč
Cena za ks včetně DPH
440,- Kč

Pro děti s velmi velkou, dominantní osobností, které rády velí a říkají ostatním, co mají dělat. Pomáhá člověku být otevřený novým zkušenostem a způsobům, jak věci dělat; řeší jakoukoli posedlost.

30 ml

Pomáhá perfekcionistovi, který je naprosto nešťastný, pokud věci nejsou tak, jak si myslí, že by měly být a kde si to každý musí dělat po svém. Esence pomáhají odstranit tvrdohlavost, sebestřednost a umožňují větší otevřenost potřebám svého okolí.

Výborná kombinace pro děti, které jsou panovačné a rády rozkazují. Tuto esenci ladil Ian White několik let, když byla jeho dcera Grace malá. Proto může ručit za účinnost! Vybral esence; které pomáhají dítěti, aby bylo více otevřené novým zkušenostem a novým způsobům, jak věci dělat; jak řešit jakoukoli posedlost; či pomáhat perfekcionistovi, který je naprosto nešťastný, pokud věci nejsou tak, jak si myslí, že by měly být, a každý to musí dělat tímto způsobem. Klíčovou esencí je Gymea Lily, jež je pro děti s velkou dominantní osobností a touhou všechno “ošéfovat”. Další esence v kombinaci se zaměřují na tvrdohlavost a na to, aby se dítě méně soustředilo samo na sebe a více si uvědomovalo potřeby ostatních. A také Rough Bluebell pro případ, že by v jeho chování byla i malá snaha o manipulaci či zlomyslnost.
 
Negativní stav:
Necitlivost
Ubližování ostatním
Manipulativní
Dominující osobnost
Nepružnost
Panovačnost
 
Pozitivní výsledek:
Pokora
Uvědomění a ocenění potřeb druhých
Laskavost
Soucit
Lidskost
 
Seznam Australian Bush Flower Essences, které jsou obsaženy v kombinaci a jejich účinek:  
Bauhinia
napomáhá  přijetí nových konceptů a myšlenek, pokud se vyskytuje nějaké váhání či odpor k jejich přijetí.                                          Boronia používá se na posedlost – myšlenkou, událostí, věcmi nebo nápady, které jsou „zaseklé“. Vede k ujasnění a soustředění.
Gymea Lily: je užitečná lidem, jejichž osobnost je velmi extrovertní, nebo těm, kteří jsou dominantní, nároční a velmi charismatičtí, kteří si umí prosadit své.
Hibbertia: pomocí této esence přijmou lidé sami sebe, své vlastní vrozené znalosti a zkušenosti, schopnosti, aniž by chtěli být ostatním nadřazeni. 
Isopogon: tato esence spojuje srdce a hlavu. Pomáhá zvláště těm lidem, kteří ovládají pomocí tvrdohlavosti, houževnatosti.
Kangaroo Paw: je určena lidem, kteří jsou nezralí a sociálně neschopní. Nevědí pořádně, jak vycházet s ostatními. Mohou být velmi necitliví, protože jsou natolik zaměření sami na sebe, že jim unikají signály a potřeby lidí okolo. Mohou být velmi sebestřední. 
Rough Bluebell: pomáhá lidech plně vyjádřit vrozené vibrace lásky. 
Snadné použití: 7 kapek 2x denně na spánky nebo zápěstí, vnitřně od 3 let pod jazyk užívat min. 14 dní. 

Pro optimální trvanlivost používáme malé množství brandy jako konzervant. V jedné dávce je méně než jedna kapka alkoholu. Pro každého, kdo si nepřeje, aby dítě požívalo alkohol, může být 7 kapek aplikováno lokálně na temeno hlavy nebo na tepové body zápěstí nebo naředěno ve vodě. Případně kápněte kapky do horké vody (teplota, při které byste vypili šálek čaje), která odpaří alkohol.
 
 
Složení/INCI: čištěná voda, brandy jako přírodní konzervant (méně než 1 kapka), Bauhinia, Boronia, Gymea Lily, Hibbertia, Isopogon, Kangaroo Paw, Rough Blue
bell.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt