www.biobeauty.cz

Australian Bush Flower Essences Kombinovaná esence BOOST / Podpora

EAN:
9326922005031
Výrobce:
Australian Bush Flower Essences
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
364,- Kč
Cena za ks včetně DPH
440,- Kč

Australian Bush Flower Essences  Boost / Podpora přináší odolnost, klid a harmonii, pocit bezpečí, schopnost přizpůsobit se změně a uzemnění. Je vhodná při emočním přetížení doprovázejícím změny v životě, hlubokých pocitech smutku, obav a pocitech, že nejsme “tak nějak sami sebou”. Je podporou a dobytím energie v časech změny.

30 ml

Boost Essence - Podpora. Byla vytvořena čistě pro nynější stav zdravotní krize, kdy mnoho z nás čelí velkým změnám. Je podporou a dobytím energie v časech změny. Ian White vybral esence pro podpoření pocitu bezpečí a ujištění, že vše je v pořádku a děje se tak jak má. V dnešních dnech je velmi potřeba zůstat uzemněný a propojený s Gaiou a Matkou Přírodou. Obsahuje esenci Sundew, která je především prospěšná pro všechny, kteří nejsou schopni se propojit s energií Země.

V kolektivním vědomí je stále hodně energie strachu a obav. Strach slouží k manipulaci a ovlivňování svobodného projevu. Média milují drama, a velmi dobře vědí, jak ovlivňovat davy. Nová esence Boost - Podpora obsahuje Fringed Violet, která nám pomůže do těchto emocí nezabředávat a udrží psychickou ochranu. Je to obzvláště důležité pro lidi, kteří jsou velmi citliví k pocitům druhých lidí a k energiím, které nás obklopují. Velké procento dětí a teenagerů, kteří se narodili v tomto miléniu, do kategorie vysoce citlivých lidí rozhodně zapadají.

Další přidanou esencí je samozřejmě Crowea. Mnoho z nás má obavy o lidi v jiných komunitách a zemích postižených pandemickou krizí, stejně tak, jako o naše rodiny a přátele. Tato esence má uklidňující a harmonizující efekt v časech, kdy se cítíme “tak nějak divně”. Bottlebrush, která je v esenci Boost - Podpora také obsažena, pomáhá se vyrovnat se změnami, které život přináší. Nynější situace je rozhodně změnou s nepředvídatelnými dopady na sociální i ekonomickou sféru dnešního globálně propojeného světa.

V tradiční čínské medicíně jsou smutek a truchlení emocemi, které ovlivňují jemné energie v oblasti plic. Jednou z nejhlubších esencí austraských květů je Stuart Desert Pea, jež pracuje velmi silně právě s těmito pocity. Bylo vypozorováno, že nynější virus postihuje více muže, než ženy. Zároveň je možné říct, že muži v porovnání s ženami v sobě mnohem déle drží smutek. I když je to také velmi individuální pro každého z nás a Stuart Desert Pea v žádné další kombinaci není, většinou bývá předepisována samostatně, přidání právě této esence do kombinace Boost - Podpora zvedlo potenciální účinnost kombinace několikanásobně.
 
Seznam všech esencí obsažených v kombinaci Boost:
•   Bottlebrush: uvolnění se do změny
•   Bush Iris: propojení s naším spirituálním vedení, strach ze smrti
•   Crowea: obavy o druhé, obzvláště blízké
•   Dog Ro
se: odvaha žít naplno a sebevědomě                                        •   Fringed Violet: ochrana psychického pole a aury — nedovolit emocím jiných lidí, či negativním energiím prostoupit do našeho vlastního těla
•   Illawara Flame Tre
e: přenesení vědomí do srdce a oblasti hrudníku    •   Sturt Desert Pea: hluboký smutek
•   Sundew: uzemnění a propojení s Matkou Přírodou

Snadné použití: Pouze 7 kapek pod jazyk, ráno a večer

Složení/INCI: Čištěná voda, Brandy, Bottlebrush, Bush Iris, Crowea, Dog Rose, Fringed Violet, Illawara Flame Tree, Sturt Desert Pea, Sundew.


 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt