www.biobeauty.cz

Argital Tekuté mýdlo pro intimní hygienu s Niaouli

EAN:
8018968020987
Výrobce:
Argital
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
289,- Kč
Cena za ks včetně DPH
350,- Kč

Velmi jemné rostlinné tekuté mýdlo pro delikátní intimní hygienu.

250 ml

Velmi jemné rostlinné tekuté mýdlo pro delikátní intimní hygienu. Esenciální olej Niaouly spolu s gelem ze zeleného jílu, který je bohatý na přírodní stopové prvky, jemně čistí a chrání externí vaginální sliznici. Intimní gel obsahuje též kyselinu mléčnou, která zajišťuje pH velice blízké pH vaginálnímu.

Použití: Na mytí intimních partií těla. Vzhledem k velice jemným čistícím vlastnostem je možné jej používat vícekrát denně.

Certifikace: BDIH, ICEA
100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek není testován na zvířatech. Neobsahuje žádné konzervační a syntetické látky (vůně, barvy..), minerální oleje a GMO.

Složení: Spojení gelu ze zeleného jílu s čistým esenciálním olejem Niaouli. Rostlina Niaouli (Melaleuca Viridiflora) pochází ze stejné skupiny jako např. Tea Tree (čajovník). Esenciální oleje z máty, levandule a hřebíčku. Obsahuje pouze rostlinné emulgátory.

INCI: Aqua - Sodium Cocoyl Glutamate - Lactic Acid - Melaleuca Viridiflora Oil* - Mentha Piperita Oil* - Lavandula Hybrida Oil* - Styrax Benzoin Extract - Eugenia Caryophyllus Oil* - Solum fullonum - Xanthan Gum - Alcohol. *Esenciální oleje obsahují: Limonene - Linalool - Eugenol. Bio složky: Alcohol, Lavandula Hybrida Oil.

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt