www.biobeauty.cz

Argital Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou

EAN:
8018968019684
Výrobce:
Argital
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
306,- Kč
Cena za ks včetně DPH
370,- Kč

Hypoalergenní scrub a pleťová maska v nejvyšší BIO kvalitě k ošetření pleti obličeje a krku.

75ml.

Jemně čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky, rozjasňuje a vyrovnává (normalizuje) pokožku. Je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť se sklonem k alergické rekaci. Doporučuje se při dermatitidě, akné a vyrážkách.

Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou Argital je originálním a inovativním přípravkem, který je určen těm, kteří vyhledávají kosmetiku vysoké kvality a jejichž pokožka je přecitlivělá a již netoleruje žádné syntetické látky (konzervanty, syntetická barviva a vůně, a.j.).

Aby se minimalizovala možnost alergické reakce pokožky, neobsahuje ani některé přírodní látky, jako jsou např. esenciální oleje. Delikátní vůně přípravku je dána pouze čistými extrakty z použitých bylinek a čistého mandlového oleje. Základem všech přípravků BIO Hypoalergenní řady Argital je extrakt z violky trojbarevné a gel ze zeleného jílu. Díky nim působí eudermicky, efektivně vyrovnávají (normalizují) problematickou pleť a jsou k pokožce mimořádně šetrné.

Použití Používejte jako běžný exfoliant (peeling) nebo jako pleťovou masku 2x týdně.
Po vyčištění pleti Hypoalergenním čistícím mlékem s violkou naneste malé množství scrubu na obličej a krk a roztírejte po celé ploše konečky prstů jemnými krouživými pohyby*.

Jako masku naneste v silnější vrstvě (maska by neměla zaschnout), nechte působit 10 minut a smyjte vlažnou vodou. Poté pleť tonizujte Hypoalergenním pleťovým tonikem s violkou a naneste Hypoalergenní krém na obličej s violkou. Před krémem můžete pleť ošetřit ještě Hypoalergenním pleťovým olejem s violkou.
*Už jen samotný pohyb pomáhá zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.

Pro komplexní nejjemnější ošetření citlivé pleti používejte produkty BIO Hypoalergenní řady Argital v tomto pořadí:
Hypoalergenní čistící mléko s violkou
Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou (2x týdně)
Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou
Hypoalergenní pleťový olej s violkou
Hypoalergenní krém na obličej s violkou

Certifikace: BDIH, ICEA

100% z celkového složení je přírodního původu. Neobsahuje žádné konzervační a syntetické látky (vůně, barviva..), minerální oleje ani GMO. Výrobek není testován na zvířatech a neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat, je vhodný pro vegetariány a vegany. Neobsahuje alergeny (podle legislativního nařízení DL 15/02/2005 n. 50) a je prověřen negativním testem dráždivosti pokožky a očí.

Složení:  obsahuje extrakt z violky trojbarevné, růže stolisté, měsíčku, arniky horské, mandlový olej a gel ze zeleného jílu.

INCI: Aqua - Glycerin1 - Alcohol - Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej) - Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol (směs bílkovin z pšeničných klíčků, rostlinných kyselin a kokosu)2 - Solum Fullonum (zelený jíl) - Rosa Centifolia (růže stolistá) Extract - Arnica Montana (arnika horská) Extract - Viola Tricolor (violka trojbarevná) Extract - Calendula Officinalis (měsíček lékařský) Extract - Styrax Benzoin (sturač) Extract - Berberis Vulgaris (dřišťál obecný) Extract. BIO složky: Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Rosa Centifolia Extract, Viola Tricolor Extract.

1.Glycerin nebo glycerol ve výrobcích Argital jsou přírodní látkou získávanou destilací rostlinných olejů.
2.Emulgátory jsou surovinou, která váže vodu s olejem a vytváří
krém.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt