www.biobeauty.cz

Argital Aromatická zubní pasta se 7 esenciálními oleji

Kód zboží:
2004
EAN:
8018968020048
Výrobce:
Argital
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
231,- Kč
Cena za ks včetně DPH
280,- Kč

Aromatická zubní pasta se 7 esenciálními oleji .

75 ml 

Aromatická zubní pasta se 7 esenciálními oleji desinfikuje ústní dutinu, vyrovnává kyselé prostředí v ústech, absorbuje nečistoty a působí proti vytváření zubního povlaku, proti tvorbě zubního kazu a chrání dásně proti zánětu.

Zelený jíl je v zubní v pastě obsažen ve formě gelu, resp.koloidního roztoku. Použití jílu pro čištění zubů je zcela inovativní myšlenkou. Jílový gel neobrušuje sklovinu, ale společně s ostatními aktivními složkami zuby účinně čistí, působí preventivně proti vzniku zubního kazu a posiluje a zpevňuje dásně.

Účinné složky: čisté esenciální oleje z máty, citronu, anýzu a eukalyptu osvěžují dech. Čisté esenciální oleje z tymiánu, hřebíčku a skořice působí preventivně proti tvorbě zubního kazu a zánětu dásní. Zelený jíl a kaolin zuby účinně čistí díky své velké absorpční schopnosti. Zelený jíl působí slabě zásaditě a vyrovnává kyselé prostředí v ústech. Dodává sklovině minerální látky. Mořská sůl má čistící účinky. Chlorofyl osvěžuje dech a ústa, působí protizánětlivě a přináší energii slunečního světla.

Použití: Naneste malé množství pasty na zubní kartáček a vyčistěte jím zuby drobnými krouživými pohyby. Na kartáček není nutné příliš tlačit, protože zubní pasta čistí prostřednictvím absorpce nečistot. Doporučuje se při sklonu k zánětům v ústní dutině a preventivně proti parodontitidě.

Certifikace: BDIH, BIO (ICEA)

Další přednosti: 100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani žádná ze složek nejsou testovány na zvířatech - LAV. Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty,barvy, pěnidla, sladidla, fluoridy...) a GMO. Neobsahuje žádné živočišné složky - VeganOK.

Složení/INCI: Glycerin1 - Aqua - Kaolin (bílý jíl) - Calcium Carbonate (vápenec) - Alcohol - Xanthan Gum2 - Mentha Piperita (máta) Oil* - Thymus Vulgaris (tymián) Oil* - Citrus Medica Limonum (citron) Oil* - Eugenia Caryophillus (hřebíček) Oil* - Pimpinella Anisum (anýz) Oil* - Eucalyptus Globulus (eukalyptus) Oil* - Cinnamomum Zeylanicum (skořice) Oil* - Solum Fullonum3 (zelený jíl) - Maris Sal (mořská sůl) - Ci 75810 (Chlorofyl)4 - Styrax Benzoin (sturač) Extract. *Esenciální oleje obsahují: Limonene - Eugenol - Linalool. BIO složky: Alcohol, Thymus Vulgaris Oil, 1 Glycerin nebo glycerol ve výrobcích ARGITAL je přírodní látka z rostlinného tuku. 2 Xanthan Gum je přírodní guma. 3 Solum Fullonum je název přírodního jílu. 4 Chlorofyl je zelený pigment, díky němuž mají listy zelenou barvu. Antroposofové jej nazývají „krystalizované sluneční světlo“. 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt