www.biobeauty.cz

Natur Milano EDP Pura Armonia

EAN:
8054529620081
Výrobce:
Natur Milano
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
1 058,- Kč
Cena za ks včetně DPH
1 280,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Jemná parfémová voda typická svými objímajícími tóny.

50 ml
 

Jemná parfémová voda typická svými objímajícími tóny, která kombinuje směs Bachových květových esencí, vibrační esenci labuť a vůni čistoty umožňující prožít jedinečnou zkušenost.

Pura Armonia je elixír, který podporuje bohulibé hledání vlastní vyrovnanosti a šíří opojnou vůni, která unáší delikátními tóny a příjemnými pocity sebedůvěry a důvěry v svět kolem nás.

Kvalita: Parfémová voda Pura Armonia v sobě kloubí parfém a Bachovy esence. Díky tomu se řadí mezi jedinečné výrobky. Parfémová voda je vyráběna v Itálii společností NaturMilan. Produkty NaturMilano jsou bezpečné a přírodní produkty, bez chemických látek, které mohou být škodlivé pro lidi, zvířata nebo životní prostředí.

PURA ARMONIA: Parfémová voda je součástí řady Pura Armonia, která šíří okouzlující a příjemnou vůni. Syté aroma s citronovými a ovocnými prvky s květinovým nádechem a pižmovým venkovským akcentem jako by zpívalo: „Ty jsi harmonie.“

Bachovy květy obsažené v tomto parfému jsou: borovice lesní pro sebe přijetí;
bílá lesní réva pro spojení se zemí a duchovnem;
sporýš lékařský pro klid a bystrost;
planá šípková růže pro nadšení a motivující sílu;
zimolez kozí list pro posílení zájmu o přítomnost;
dub letní pro vyvážené využívání vlastní energie;
plané jablko pro probuzení sebelásky.

Složení/INCI: Alcohol denat (Denaturovaný alkohol), Parfum (Parfémová vůně), Aqua (Voda), Limonene (Vonný efekt), Alcohol, Linalool (Vonný efekt), Citral (Vonný efekt),  Geraniol (Tonikum), Hydroxycitronellal, Evernia furfuracea (Terčovka otrubičnatá - lišejník), Benzyl alcohol (Konzervační přísada), C itronellol (Vonný efekt), Clematis vitalba flower extract (Plamének plotní), Lonicera caprifolium flower extract (Zimolez kozí list), Malus sylvestris flower extract (Jabloň lesní), Pinus sylvestris flower extract (Borovice lesní), Quercus robur flower extract (Dub letní), Rosa canina flower extract (Růže šípková), Verbena officinalis flower extract (Sporýš lékařský). 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362