www.biobeauty.cz

Zásaditá péče

 Zásaditá péče

Překyselení organismu je v současnosti jednou z nejnebezpečnějších civilizačních chorob. Zvýšené kyseliny v těle mají na zdraví ničivý účinek. Přebytek kyselin se tělo nejdříve snaží neutralizovat tím, že bere zásadité látky z vaziva, cév a kostí. Tím ale dochází k úbytku minerálů z těla, a pokud tento stav trvá delší dobu, vede to k vážným nemocem: jak k infarktu, mozkové příhodě či osteoporóze, revmatismu, dně, artritidě, ledvinovým kamenům, rakovině, cukrovce, tak k vysokému krevnímu tlaku a dokonce k obezitě.
V překyseleném prostředí jsou cévy zúženy a tak buňky nejsou dostatečně okysličeny. Nemůže dostatečně fungovat zásobování živinami, a dochází ke špatnému prokrvení tkání a vzniku vážných nemocí. Zdraví je bezprostředně závislé na rovnováze kyselost-zásaditost.
Doplnění chybějících minerálů a odkyselení je základem každé léčebné terapie nebo prevence.

Acidobazická rovnováha je dynamická rovnováha kyselin a zásad uvnitř organizmu, tj. stálý poměr mezi jejich tvorbou a odbouráváním, respektive vylučováním. Hodnota pH určuje stupeň kyselosti či zásaditosti organismu. pH moče 4 je silně kyselé, pH 7 je neutrální (ani kyselé ani zásadité), pH 9 je silně zásadité. Většina lidí dnes má pH pod 6, pak u nich dochází k překyselení organismu - pokud nemoc není přítomna, tak již jistě ťuká na dveře. Léčba překyseleného organismu je běh na dlouhou trať. Výsledky se dostavují až cca po 2 letech udržování.

Proto vám nabízíme pečlivě vyrobené produkty Jentschura.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362