www.biobeauty.cz

FITNE Zásadité tělové mléko

Kód zboží:
50161
Výrobce:
Fitne
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
295,- Kč
Cena za ks včetně DPH
357,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Podporuje acidobazickou rovnováhu a přirozenou rovnováhu pokožky. Rostlinné živiny poskytují vyváženou kyselinou alkalickou rovnováhu. Bez laktózy. Vhodné pro vegany.

200 ml

Podporuje acidobazickou rovnováhu a přirozenou rovnováhu pokožky. Rostlinné živiny poskytují vyváženou kyselinou alkalickou rovnováhu. Vysoce kvalitní oleje rostlinné výtažky jako aloe vera, jojobový olej a bambucké máslo poskytuje pokožce vlhkost a posiluje její odolnost proti negativním vlivům prostředí.

Zásadité tělové mléko se doporučuje pro každodenní použití, zejména po použití FITNE Zásadité koupeli.

Překyselení organismu je jedna z nejnebezpečnějších civilizačních chorob. tělo se překyselení snaží neutralizovat odebráním zásaditých látek z vaziva, cév, kostí. Úbytek minerálů z těla však následně vede k vážným nemocem: infarktu, mozkové příhodě či osteoporóze, revmatismu, dně, artritidě, ledvinovým kamenům, rakovině, cukrovce, vysokému krevnímu talku či k obezitě. Zdraví je přímo závislé na rovnováze kyselost-zásaditost. Doplnění minerálů a odkyselení je základem každí léčebné terapie a prevence.

Acidobazická rovnováha je dynamická rovnováha kyseliny a zásad uvnitř organismu. Hodnota pH určuje stupeň kyselosti, či zásaditosti organismu. PH moče 4, je silně kyselé, pH 7 je neutrální (ani kyselé, ani zásadité), pH 9 je silně zásadité. Většina lidí má dnes překyselený organismus s pH pod 6, a je tak nebezpečně ohrožena nemocemi.

Léčba překyselení musí být dlouhodobá. Výsledky se dostavují, až cca. po dvou letech terapie.

Ingredients (INCI): aqua (water), alcohol denat, glycine soja (soybean) oil*, glycerine, Oryza sativa (rice) bran oil, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil*, cetearyl alcohol, Aloe barbadensis leaf fruit*, Butyrospermum parkii (shea butter) fruit*, hectorite, cera alba (beeswax), hydrogenated lecithin, Humulus lupulus (hop) extract*, Aesculus hippocastanum (horse chestnut) seed extract, xanthan gum, sodium chloride, sodium bicarbonate, PCA ethyl cocoyl arginate, perfume (essential oils), tocopherol, li-monene, linalool, eugenol.

Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362