www.biobeauty.cz
0 položek, celkem za 0,- Kč Obsah košíku

Zásaditá péče

Překyselení organismu je v současnosti jednou z nejnebezpečnějších civilizačních chorob. Zvýšené kyseliny v těle mají na zdraví ničivý účinek. Přebytek kyselin se tělo nejdříve snaží neutralizovat tím, že bere zásadité látky z vaziva, cév a kostí. Tím ale dochází k úbytku minerálů z těla, a pokud tento stav trvá delší dobu, vede to k vážným nemocem: jak k infarktu, mozkové příhodě či osteoporóze, revmatismu, dně, artritidě, ledvinovým kamenům, rakovině, cukrovce, tak k vysokému krevnímu tlaku a dokonce k obezitě.
V překyseleném prostředí jsou cévy zúženy a tak buňky nejsou dostatečně okysličeny. Nemůže dostatečně fungovat zásobování živinami, a dochází ke špatnému prokrvení tkání a vzniku vážných nemocí. Zdraví je bezprostředně závislé na rovnováze kyselost-zásaditost.
Doplnění chybějících minerálů a odkyselení je základem každé léčebné terapie nebo prevence.

Acidobazická rovnováha je dynamická rovnováha kyselin a zásad uvnitř organizmu, tj. stálý poměr mezi jejich tvorbou a odbouráváním, respektive vylučováním. Hodnota pH určuje stupeň kyselosti či zásaditosti organismu. pH moče 4 je silně kyselé, pH 7 je neutrální (ani kyselé ani zásadité), pH 9 je silně zásadité. Většina lidí dnes má pH pod 6, pak u nich dochází k překyselení organismu - pokud nemoc není přítomna, tak již jistě ťuká na dveře. Léčba překyseleného organismu je běh na dlouhou trať. Výsledky se dostavují až cca po 2 letech udržování.

Proto vám nabízíme pečlivě vyrobené produkty, dle zásad BDIH (kontrolovaná přírodní kosmetika) FITNE Zásaditá péče o tělo.


Třídit dle:
Výrobci:
Dostupnost:
FITNE Zásadité kapsle

Zásadité kapsle podporující správnou rovnováhu v našem těle.
Vhodné pro vegany. Bez laktozy a glutenů. Kapsle bez želatiny.

60 kapslí


419,- Kč
JENTSCHURA MeineBase® Zásadito-minerální koupelová sůl

MeineBase® Zásadito-minerální koupelová sůl. . Zásaditá tělová péče s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5.

750 g 

515,- Kč
1

Kamenná prodejna BioBeauty

BioBeauty
Slezská 12, 120 00 Praha 2 

prodej biokosmetiky, prodej drogerie, bezobal

Otevírací doba:
Po-Pá: 10 - 18 hodin

Kdy je zavřeno celoročně? soboty, neděle, svátky

tel. 775 280 362
      722 960 904


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Biobeauty.cz