www.biobeauty.cz

Yellow & Blue Tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule

EAN:
P4157:YB levandule1
Výrobce:
Yellow&Blue
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
157,- Kč
Cena za ks včetně DPH
190,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Tekuté mýdlo na ruce se postará o vaše každodenní důkladné mytí i jemnou péči. Díky svému šetrnému složení nevysušuje, nenarušuje a nedráždí pokožku. Vaše ruce tak zůstanou přirozeně hebké, i pokud se umýváte často. Složení mýdla je inspirováno přírodou, vyrobeno z extraktu mýdlových ořechů a dalších netoxických a šetrných složek, které jsou vhodné pro normální i citlivou pokožku.
 
1 kg / 190,-Kč

Jak funguje tekuté mýdlo?
Mezi přednosti tekutého mýdla patří snadné a rychlé použití. Oceníte ho hlavně tam, kde tuhé mýdlo nepůsobí zrovna esteticky či hygienicky (zejména ve větších kolektivech).
Složení tohoto tekutého mýdla je inspirováno přírodou. Jeho základní surovinou je výtažek z mýdlových ořechů, který je získán nejšetrnější metodou extrakce za studena. Vyrábí se z Mýdlových ořechů pocházejících ze severu Indie, z podhůří Himálaje. Ořechy obsahují přírodní saponiny a místní obyvatelé je odnepaměti používají pro praní prádla a očistu těla. Díky svému jemnému působení jsou vhodné i pro alergiky, ekzematiky a malé děti.
Toto tekuté mýdlo úspěšně absolvovalo dermatologické testování Státního zdravotního ústavu na kožní snášenlivost u lidí. Neobsahuje ropné deriváty, syntetickou parfemaci ani barviva.

 

Proč je drogerie z mýdlových ořechů ekologická a zároveň etická?
Ořechy pocházejí z divoce rostoucích stromů. Nejsou tedy pěstovány na plantážích, které představují pro tamější krajinu zátěž. Sklízejí je místní ženy, jimž tato práce poskytuje obživu a pomáhá k nezávislosti. S našimi dodavateli jsme pravidelně v kontaktu.
Jak může být „ekologická“ surovina, kterou je třeba přepravovat přes půlku světa? Namísto letadla se převáží lodí. Krabice, ve kterých ořechy dorazí, se využívají k dalšímu zpracování. A jak již bylo řečeno, odběrem ořechů se podporuje lokalita, která se řadí mezi země třetího světa.
 
Složení / INCI: Aqua, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Alcohol denat, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Chloride, Lavandula Hybrida Oil, Potassium Sorbate, Linalool
 
Bezpečnostní text: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace.
 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt