www.biobeauty.cz

Yellow & Blue Citronový gel na vodní kámen

EAN:
8594165007209
Výrobce:
Yellow&Blue
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
95,- Kč
Cena za ks včetně DPH
115,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Citronový gel perfektně funguje na usazeniny na keramice, vodovodních kohoutcích, vanách či WC. Gelová konzistence umožní přípravek nanést a nechat působit i na nepřístupných místech.

1 kg / 115,- Kč

Citronový gel na vodní kámen s citronovou silicí na vodní kámen a minerální usazeniny. Skvěle funguje na usazeniny na keramice, vodovodních kohoutcích, vanách či toaletách. Gelová konzistence umožní přípravek nanést a nechat působit i na nepřístupných místech.
 
Jak ho používat?
Naneste přiměřenou vrstvu čističe na místa s usazeninou a nechejte chvíli působit. Poté opláchněte vodou nebo setřete houbičkou. Kyselina citronová rozpouští minerální usazeniny, citronová silice má bělící a dezinfekční účinek.
 
Složení / INCI: 5 - 15 % kyselina citronová, < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní citronová silice v biokvalitě (Citrus limon), d-limonene
 
Nutné bezpečnostní texty.

Varování!  Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
 
Obsahuje: d-limonen, Beta-pinen.
 
Likvidace: Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.
 
Chemický minimalismus: Suroviny pro produkty Yellow & Blue jsou voleny tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Při výrobě produktů je používána revitalizovaná voda, jsou netestovány na zvířatech, výrobky neobsahují ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.
 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt