www.biobeauty.cz

Yellow & Blue Čisticí písek z mýdlových ořechů

EAN:
8594165005656
Výrobce:
Yellow&Blue
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
99,- Kč
Cena za ks včetně DPH
120,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Jemný písek s vůní přírodní pomerančové silice pro snadné čištění keramických, porcelánových, smaltových, chromovaných, nerezových a sklokeramických povrchů v kuchyni i koupelně.
 
1 kg / 120,- Kč
 

Co je to a jak to funguje?
Základem našeho čisticího prášku jsou mletý vápenec (působí jako jemné abrazivo), jedlá soda (rozpouští nečistoty, jemné abrazivo, pohlcuje pachy) a prášek z mýdlových ořechů (obsahuje přírodní saponin, který odmašťuje). Díky ekologickému složení skvělá volba i na chatu, táboření či pro pobyt v přírodě (připálený kotlík už nebude postrachem celé družiny).
 
K čemu písek můžete použít? Pro mytí a čištění:
keramika (vany, umyvadla, toaleta - pro lepší účinek doporučujeme kombinovat s Octovým čističem na keramiku a obklady)
porcelán (hrnečky, talíře)
smalt (sporáky, nádobí, vany)
chrom (vodovodní baterie, chromované části elektrospotřebičů)
nerez (nádobí, dřezy, digestoře - při čištění respektujeme strukturu materiálu)
plast (matné plastové částí elektrospotřebičů - před aplikací vyzkoušíme odolnost materiálu)
sklokeramické varné desky a dřezy
 
Jak písek používat? Prorazíme otvor vyznačený na víčku balení. Prášek nasypeme na vlhkou houbičku, utěrku či drátěnku (doporučujeme vetiverovou) a nečistotu přiměřenou silou mechanicky odstraníme. Po vyčištění povrch důkladně opláchneme vodou. V případě potřeby postup opakujeme.
 
Na co dejte pozor. Nepoužívejte na teflon, speciální nepřilnavé povrchy, silikon, kůži a textilie. Před aplikací na choulostivé a atypické materiály vyzkoušejte nejprve na menší, méně viditelné ploše. Sklokeramické povrchy nechte před čištěním vychladnout.
 
Složení/ INCI: 30 % mletý vápenec, hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona); 5 - 15 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě; < 5 % přírodní pomerančová silice (obsahuje parfém limonene, pomeranč sladký ext. - může vyvolat alergickou reakci)
 
Nutný bezpečnostní text: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah odstraňte do komunálního odpadu. Použitý obal po důkladném vyprázdnění odevzdejte do tříděného odpadu.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt