www.biobeauty.cz

SOZOLE ROSE Vzácný Bio éterický olej Slaměnka

EAN:
660355496608
Výrobce:
SOZOLE ROSE
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
247,- Kč
Cena za ks včetně DPH
299,- Kč

100% vzácný BIO éterický olej Slaměnka z organického zemědělství bulharského Černomoří. Mořské klima dodává rostlinám specifičnosti a delikátnosti. Slaměnka je pomocníkem při napětí a podrážděnosti. Ulevuje při migrénách a bolestech hlavy. Jedná se o výrazně hojivý a protizánětlivý olej. Slaměnka je ochranná, hřejivá a posilující. Její anglický název zní Immortal tj. nesmrtelná!

1 g

100% vzácný BIO éterický olej Slaměnka je pomocníkem při napětí a podrážděnosti. Ulevuje při migrénách a bolestech hlavy. Je ochranná, hřejivá a posilující. Protizánětlivý, protikřečový a silně hojivý olej. Je výborný na pohmožděni a modřiny, protože zabraňuje srážení krve, uklidňuje začervenání, efektivně zlepšuje stav pleti a jizev, jak nových, tak i starých. Můžete si přidat pár kapek do nosného (bázového) oleje a používat k pěstící péči o pokožku. Přidejte si jej do šípkového oleje z naší nabídky a docílíte unikátního anti-age efektu v každodenní péči o pleť.
 
Ředění: Doporučuje se ředění s rostlinným olejem, postačující je 1 % éterického slaměnkového oleje v 99 % základového oleje. Jinými slovy do 100 ml láhve přidejte 1 ml, cca 25 kapek, slaměnky.
 
Latinský název Helichrysum Italicum pochází z řeckého Hélios (tj. slunce) a Chrysos (tj, zlato), odkazující na jeho zlatavou barvu. V anglickém jazyce se označuje jako Immortal (tj. nesmrtelná), protože si její květy zachovávají tvar, jas a barvu i při odříznutí a sušení. Je to opravdový poklad, který musíte vyzkoušet!
Kombinace: levandule, rozmarýn, heřmánek, grep, tymián
 
Vybrali jsme pro Vás černé neprůhledné sklo s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.
 
Používejte pouze krátkodobě a v malých dávkách. Nepoužívejte v těhotenství a během období kojení, při epilepsii a vysokém krevním tlaku a u dětí. Nepoužívat vnitřně. Chraňte oči. Nepoužívat neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
 
Složení (INCI): 100% Helichrysum Italicum Oi
CAS: 90045-56-0, EINECS: 289-918-2
Kompletní složení: 100% Helichrysum Italicum Oil, Linalool*, Limonene*, Citronellol* (*přirozeně se vyskytující složky éterického oleje)
Způsob výroby: parovodní destilace čerstvých květů a stébel
 
Země původu: Bulharsko
 
100% vzácný BIO éterický olej Slaměnka se vyznačuje mnohem delikátnější vůní než slaměnka pěstovaná ve vnitrozemí. Unikátní mořské klima přidává rostlinám specifičnost a odlišnost. Zlaté sluneční paprsky je hladí a mořský vánek jim přináší potřebnou vlhkost.
 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt