www.biobeauty.cz

SOZOLE ROSE Éterický olej Šalvěj muškátová

EAN:
808857859563
Výrobce:
SOZOLE ROSE
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
169,- Kč
Cena za ks včetně DPH
205,- Kč

100% Éterický Olej Šalvěj muškátová zklidňuje, relaxuje, pomáhá při nervové únavě a harmonizuje. Jednoduše pro všechny ženy, a tak nádherně voní!

10 ml

100% Éterický Olej Šalvěj muškátová zklidňuje, relaxuje, harmonizuje, pomáhá při nervové únavě. Jemná bylinná vůně s ovocným podtónem. Je opravdu nádherná. Tento olej oplývá protikřečovými a protizánětlivými účinky. Harmonizuje menstruaci a pomáhá v menopauze. Označuje se jako nervové tonikum. Vhodný do aromalapy i difuzéru.

Šalvěj muškátová, latinským názvem Salvia sclarea, voní velmi jemně bylinně s ovocným podtónem. Je všeobecně známá pro svůj dar vytvářet pocit vnitřního míru a harmonizace. Použijte ji do difuzéru či aromalampy nebo masážního oleje, když jste nervově vyčerpané, máte pocit vyhoření, padá na Vás úzkost, zasahují Vás deprese, nespavost, fobie nebo jste prodělali trauma. Stejně tak je kouzelnicí v případě nutkavosti se hádat. Zklidňuje agresi, strachy, obsese a pocit viny. Valerie Ann Worwood ji dokonce zmiňuje při léčbě alkoholové a drogové závislosti. Může Vás překvapit její rychlý až euforický nástup a pozvednutí nálady.

Bezvadně se kombinuje s levandulí, protože oba tyto éterické oleje povolují naší mysli odpočinout si, i když je to těžké a hlavou se nám honí tolik neodbytných myšlenek. Ale nepřežeňte to s dávkováním levandulového oleje. Tady platí méně je více. Čím méně kapek levandule, tím větší relaxace, a naopak čím více kapek levandule, tím větší stimulace. Pokud potřebujeme “rozehnat mraky” a pozvednout náladu namíchejme si směs s citrusy, obzvláště kombinace se sladkým pomerančem nám dodá “šťávu”. Na fyzické úrovni oplývá výraznými protikřečovými účinky, které my ženy v rámci menstruačního cyklu velmi oceníme. Pro svůj obsah linaloolu najde využití také při procesech poranění kůže a hojení ran, protože působí protizánětlivě.
 
Kombinace: s citrusy, meduňkou, růží
 
 
Složení (INCI): 100% Salvia Sclarea Oil.
CAS: 84775-83-7, EINECS: 283-911-8
 
Kompletní složení: 100% Salvia Sclarea Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol* (*přirozeně se vyskytující složky éterického oleje)
 
Způsob výroby: parovodní destilace čerstvých květů a stébel
 
Země původu: Bulharsko
 
100% čistý přírodní produkt, pocházející z krásné krajiny v okolí bulharského Karlova. Tento produkt je součástí řady “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.
Šalvěj se sbírá 2x ročně – v červnu a srpnu
 
 
 
 
 

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt