www.biobeauty.cz

SOZOLE ROSE Květová voda Lipový květ - stáčená

Výrobce:
SOZOLE ROSE
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
116,- Kč
Cena za ks včetně DPH
140,- Kč

100% květová voda Lipový květ přináší uklidnění unavené a suché pleti. Je lehce protizánětlivá. Ulevuje pokožce podrážděné a svědivé. V létě ochlazuje. Její aroma vyrovnává emoce a je vhodné při nespavosti, stresu, nervovém vyčerpání a úzkosti. Řadí se mezi byliny podporující kvalitní spánek.

Stáčená 100 ml 140,- Kč


 

100% květová voda Lipový květ přináší uklidnění unavené a suché pleti. Je lehce protizánětlivá. Ulevuje pokožce podrážděné a svědivé. V létě ochlazuje. Její aroma vyrovnává emoce a je vhodné při nespavosti, stresu, nervovém vyčerpání a úzkosti.
 
V mnoha kulturách je lípa považována za magický strom, včetně České republiky, kde je našim národním stromem. Řadí se mezi byliny podporující kvalitní spánek. Hovoří se o ni jako o rostlině, která pomáhá dosáhnout hlubokých meditativních stavů. V horkých letních dnech ochlazuje tělo i mysl. Rozprašování na pokožku, do místnosti či na polštář pomáhá navodit kvalitní spánek.
 
Děti: Skvělá volba pro nejjemnější aromaterapii pro nejmenší. Vyrovnává emoce a uklidňuje. Působí skvěle v synergii s květovou vodou Heřmánek římský.
 
Na jakou pleť? unavená, suchá a podrážděná pleť
 
Jak pomáhá? Přináší uklidnění unavené a suché pleti. Je lehce protizánětlivá. Ulevuje pokožce podrážděné a svědivé se suchými vyrážkami. V horkých letních dnech ochlazuje tělo i mysl. Rozprašování na pokožku, do místnosti či na polštář pomáhá navodit kvalitní spánek. Při bolestech hlavy a migrénách přiložte na čelo obklad s neředěnou lipovou vodou.
 
Koupel: skvělá ke studeným koupelím v létě, kdy ochlazuje a připravuje tělo i mysl na kvalitní spánek
 
Vůně: Velmi jemné květinové aroma s nasyceným bylino-dřevitým závěrem
 
Aromaterapie: Lehce sedativní. Uklidňuje a vyrovnává emoce. Vhodná při nespavosti, stresu, nervovém vyčerpání a úzkostech. Neváhejte ji použít v okamžicích, “kdy tělo chce zastavit, ale mysl stále víří.” (S.Catty – Hydrosols The Next Aromatherapy, s.138)
 
Země původu: Bulharsko
 
Způsob výroby: parovodní destilace květů
 
100% čistý přírodní produkt bez konzervantů, pocházející z krásné krajiny v okolí bulharského Karlova. Tento produkt je součástí řady “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.
 
Baleno do inovativního bag-in-box. Výhody balení: uchování bez přístupu vzduchu a světla, zachování kvalit této květové vody do poslední kapičky, minimalizování uhlíkové stopy, šetří přírodu.
 
100% květová voda Lipový květ
 
Složení (INCI): 100% Tilia Cordata Flower water
 
CAS: 84929-52-2
 
EINECS: 284-536-2
 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt