www.biobeauty.cz

SOZOLE ROSE Éterický olej Tymián BIO

EAN:
808857844996
Výrobce:
SOZOLE ROSE
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
251,- Kč
Cena za ks včetně DPH
304,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

100% éterický olej Tymián je antibakteriální, antivirový, protiplísňový a protizápachový. Posiluje nejen funkci celého organismu, ale i psychiku. Jeho intenzivní bylinná vůně pomáhá při úzkostech, strachu a nervovém vyčerpání. Jeho název vychází z řeckého Thymus, tj. odvaha. Přivoňte a pocítíte sami jeho obrovskou a nezdolnou sílu.


10 ml

100% éterický olej Tymián z rodinného organického zemědělství. Je antibakteriální, antivirový a protiplísňový. Posiluje nejen funkci celého organismu, ale i psychiku. Jeho intenzivní bylinná vůně pomáhá při úzkostech a strachu, nočních můrách a celkovém nervovém vyčerpání. K tomuto účelu nás odkazuje i jeho řecký název Thymus, tj. odvaha. Po Tymiánu sáhněte vždy, když potřebujete opravdu silně “nakopnout”, zejména v obdobích virových onemocnění.
 
Náš tymiánový éterický olej je s vysokým obsahem thymolu a označuje se jako Thymus Vulgaris ct Thymol. Zjednodušeně to znamená, že je opravdu silný a účinný. Thymol patří do skupiny přírodních látek, jež účinně ničí viry, bakterie, plísně. Tymiánový éterický olej běžně najdete jako součást léků na vykašlávání, desinfekčních prostředků a léků určených k zánětům ústní dutiny. Efektivně působí při problémech s nehtovou plísní a při zápachu nohou.
 
Doporučené užití: tymiánový olej je velmi silný a nepotřebujete ho více než jednu až dvě klapky.
 
Pokud je pro Vás tento éterický olej velmi silný, nebojte se jej zkombinovat a zjemnit levandulovým. Další vhodné kombinace s oreganem, mátou, jehličnany či levandulí.
 
Tento produkt je součástí projektu “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Koupí podporujete malé rodinné podnikání a tvrdou práci poctivých lidí. Tymián se sbírá v měsíci červnu
 
Plněno do černého neprůhledného skla s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.
 
Složení (INCI): 100% Thymus Vulgaris Oil
 
CAS: 84929-51-1
 
EINECS: 284-535-7
 
Kompletní složení: 100% Thymus Vulgaris Oil, Linalool*, Geraniol*, Citral* (*přirozeně se vyskytující složky éterického oleje)
 
Způsob výroby: parovodní destilace čerstvých nebo sušených nadzemních částí rostliny
Nepoužívat vnitřně. Chraňte oči. Nepoužívat neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt