www.biobeauty.cz

SOZOLE ROSE Éterický olej Levandule BIO

EAN:
808857874139
Výrobce:
SOZOLE ROSE
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
148,- Kč
Cena za ks včetně DPH
179,- Kč

100% BIO Éterický olej Levandule z organického rodinného zemědělství. Vyznačuje se zemitou komplexní bylinnou vůní. Je výborný pomocník při stresu, únavě a depresi. Relaxuje, tonizuje, navozuje klidný spánek. Pár kapek do aromalampy či difuzéru a kouzlo relaxace je tu!


10 ml

100% BIO Éterický olej Levandule z organického rodinného zemědělství se vyznačuje zemitou komplexní bylinnou vůní. Levandule je antiseptická a analgetická, uklidňuje po kousnutí a bodnutí hmyzem, přináší úlevu při bolestem hlavy. Výborně pomáhá při stresu, únavě a depresi. Relaxuje, tonizuje, navozuje klidný spánek. Pár kapek do aromalampy či difuzéru a kouzlo relaxace je tu!
 
Je vhodná v těhotenství i pro malé děti. Levandulový éterický olej je všestranným pomocníkem a nejoblíbenější ze všech éterických olejů.
 
Levandule se často míchá s mnoha jinými esenciálními oleji: Sladký pomeranč, Šalvěj muškátová, Máta peprná, Tymián, Yzop, Citron nebo Bergamotem
 
Levandule je dnes velmi populární bylina. Najdeme ji zasazenou, sušenou, destilovanou, zavařenou, v čaji, v kosmetice, ve skříni s oblečením. Ano, moli ji nemají rádi. Je to nádherná středně vysoká trvalka, kterou si často zkrášlujeme svou zahradní relaxační zónu. Přeci jen sednout si s knihou k levandulovému keři a zapomenout na veškeré denní starosti, to je přáním každého levandulového milovníka.…
100% čistý přírodní produkt, pocházející z krásné krajiny v okolí bulharského Karlova. Tento produkt je součástí projektu “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Koupí podporujete malé rodinné podnikání a tvrdou práci poctivých lidí. Levandule se sbírá – během měsíců července a srpna.
 

 
Balení 10ml – Vybrali jsme pro Vás černé neprůhledné sklo s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.
 
Nepoužívat vnitřně. Chraňte oči. Nepoužívat neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Na co můžete použít:
Na spáleniny od slunce: 10 kapek levandulového oleje smíchat s cca 120 ml vody
Na klidný spánek: 6 – 8 kapek do difuzéru
 
Složení (INCI): 100% Lavandula Angustifolia Oil
CAS: 8000-28-0
EINECS: 289-995-2
 
Způsob výroby: parovodní destilace čerstvých květů a stébel

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt