www.biobeauty.cz

SOZOLE ROSE Éterický olej Bazalka pravá

EAN:
808857854889
Výrobce:
SOZOLE ROSE
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
170,- Kč
Cena za ks včetně DPH
206,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Esenciální olej bazalky se získává destilací z listů a květenství. Bazalka má jemný cefalický účinek a je první volbou při intelektuálním vyčerpání. Je účinná při nervových poruchách. Posiluje, povznáší a čistí, je velmi vhodná při meditacích. 

10 ml

Posiluje, povznáší a čistí, je velmi vhodná při meditacích. Dlouhodobé ani intenzivní používání bazalky se nedoporučuje. Bazalka je šetrným ochráncem duše a díky svým mírným antidepresivním účinkům je vhodná pro lidi, trpící dlouhodobým psychickým vyčerpáním.
 
Používejte ji velmi ředěnou, maximálně  2% ve směsi s rostlinnými oleji (jojoba, mandle, meruňka).
 
Bazalku je lepší míchat s jinými oleji např. levanduli, bergamot, citron.
 
100% éterický olej Bazalka pravá je balzámem pro duši. Je jedním z nejvíce tonizujích a povzbuzujících olejů. Doslova harmonizuje tělo a mysl. Její osvěžující vůně posiluje koncentraci, ulevuje napětí a bolestem. Dodává nám odvahu. V kombinaci s rostlinným olejem je vhodná k masážím a péči o namožené svaly. Její název vycházející ze starořeckého basileus, tj. král a nás odkazuje k její královské a posvátné roli, tak jak ji najdeme i v indických textech.
 
Tento produkt je součástí projektu “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Koupí podporujete malé rodinné podnikání a tvrdou práci poctivých lidí. Bazalka se sbírá – během měsíců července až září
Naplněno do černého neprůhledného skla s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.
 
Složení (INCI): 100% Ocimum Basilicum Oil
CAS: 84775-71-3/8015-73-4
EINECS: 283-900-8
Kompletní složení: 100% Ocimum Basilicum Oil, Linalool*, Limonene*, Eugenol*, Geraniol*, Citronellol* (*přirozeně se vyskytující složky éterického oleje)
 
Způsob výroby: parovodní destilace čerstvých květů a stébel


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt