www.biobeauty.cz

SOZOLE ROSE Bio Květová voda Bílá růže / Rosa Alba

EAN:
665275874871
Výrobce:
SOZOLE ROSE
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
186,- Kč
Cena za ks včetně DPH
225,- Kč

Bílá růže je nejvzácnější ze všech růží. Je velmi charismatická. Působí dojmem sofistikované dámy. Jednoduše ví, že je jedinečná. Což potvrzuje i čistota její BIO kvality. 

100 ml

100% BIO Květová voda SOZOLE ROSE je vyrobena z čerstvých organických květů Rosa Alba / Bílá růže. Je to čistý přírodní produkt bez konzervantů. Uklidňuje, harmonizuje. Tato nejvzácnější ze všech druhů růží Vás okouzlí svou delikátní sladkou vůní. Posiluje dobrou náladu, je to pulsující pozitivní energie. V černém neprůhledném skle s perfektním aluminiovým rozprašovačem pro Vaši dokonalou mlhu. Vaše pleť ji ocení. Oproti růžové vodě Rosa Damascena má je tato voda světlejší a má jemnější květinové aroma.

Bílá růže je jedním z nejvyhledávanějších květů kvůli jemné, krásné vůni. Omlazující, povznášející a energizující, změkčující a zvlhčující, bílá růže je pro všechny typy pleti. Bojuje proti volným radikálům, stimuluje produkci kolagenu a pomáhá zpomalovat proces stárnutí.
 
Výroba: párou destilovaná 100% čistá bílá růžová voda je vyrobena z čerstvých, organických květů Rosa Alba. Použitím unikátní destilační techniky, která ztělesňuje stoletou tradici a moderní technologie, je destilována květová voda, která zachovává biodynamickou energii rostliny růže.
 
Typ pleti: je vhodná pro všechny typy pleti, navrátí rovnováhu jak suché, tak i mastné pleti.

Jak použít?
Obličej. Naneste rozprašovačem na odličovací tampónek a očistěte pleť, nebo můžete aplikovat přímo na obličej (tzv. mlha). Nebojte se nastříkat pořádnou dávku růžové vody, Vaše pleť to určitě ocení. Krásně se hydratuje a zároveň je připravena na další péči, např. aplikaci krému nebo oleje. Vodu můžete použit k osvěžení i během dne pro zlepšení nálady.
Koupel. Při psychické zátěži přidejte 2-3 lžíce do koupele a relaxujte obklopeni opojnou vůní.
 
Certifikace: BALKAN BIOCERT BG-BIO -02/ Rec EC No. 834/2007
 
Složení (INCI): 100% Rosa Alba Flower water

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt