www.biobeauty.cz

SANTE Tuhý matující přípravek na odlíčení a mytí obličeje Bio Grapefruit & Mořská sůl

Výrobce:
Sante
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
192,- Kč
Cena za ks včetně DPH
232,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Čistí a matuje jemně a důkladně. Přírodní složení bez mýdla se svěží čistě přírodní vůní. Jemná pěna pro osvěžuje a revitalizuje pleť. 100% udržitelné - 0% plastu: čištění obličeje bez kompromisů. VEGAN.
 
60 g

SANTE tuhý matující prostředek na čištění obličeje, je udržitelná alternativa k běžnému mytí, aniž by byla ohrožena vaše pokožka a životní prostředí. Jemné složení bez mýdla se svěží čistě přírodní vůní čistí hluboko do pórů a matuje bez vysušení pokožky. Snižuje se přebytečný maz a zjemňují se póry. pleť.
 
Organický grapefruit je známý svými antibakteriálními vlastnostmi.
Smíšená pleť kombinuje vlastnosti suché a mastné pokožky. Typickým rysem je tzv. T-zóna se zvětšenými, velkými póry, černými tečky a vadami na čele, nosu a bradě, jakož i suchými a drsnými oblastmi kůže na tvářích. Receptury SANTE pro smíšenou pleť s organickým grapefruitem pokožku trvale matují, aniž by ji vysoušeli a zároveň pleť zjemňují.

Použití: aplikujte ráno a večer přímo na navlhčený obličej nebo napěňte vodou v rukou, jemně vmasírujte, vyhýbejte se oblasti kolem očí. Poté si obličej umyjte vlažnou vodou.
Po použití nechte usušit na podložce.
 
Certifikace: NaTrue
 
Další přednosti: vhodné pro vegany, bio, netestováno na zvířatech, výroba CO2 neutrální, 100% udržitelné, 0 plastu, 100% recyklovaný papír
 
Složení / INCI: Meersalz, Pflanzenöltensid, Weiße Tonerde, Zuckeralkohol, Zitronensäure, pfl. Glycerin, Kakaobutter*, Oligofruktose, Mischung äth. Öle**, äth. Ölinhaltsstoff**, Bambuspuder, Grapefruit, Sonnenblumenöl, gereinigtes Wasser, äth. Ölinhaltsstoff**, äth. Ölinhaltsstoff**

Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt