www.biobeauty.cz

Protean Přírodní náramek proti klíšťatům a hmyzu-levandulový

Výrobce:
Proetan
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
136,- Kč
Cena za ks včetně DPH
165,- Kč

Náramek proti klíšťatům a hmyzu do přírody-levandulový.

Hodí se ale i doma, v práci nebo při pobytu na zahradě. Vhodný na zápěstí nebo kotník. Pro ochranu dítěte v dětském kočárku umístěte náramek na madlo nebo nosné tyče kočárku. Vyroben na přírodní bázi s vůní levandule. Neobsahuje DEET.

Klíšťata, komáři i další hmyz se umí velmi dobře přizpůsobit klimatu, protože obývají tuto planetu nejdéle ze všech vyšších tvorů. Díky klimatickým změnám, které nyní probíhají, se nám hmyz jeví agresivnější. Postřiky a umělé zásahy do přírody se obrací proti nám. Všechny tyto faktory je nutné znát při vývoji nových repelentních prostředků proti tomuto hmyzu. Každým rokem se musí přehodnotit účinnost a zlepšit kvalita těchto výrobků.

 

 

Jednoduchá metoda použití repelentního náramku vám umožňuje každodenní činnost bez jakéhokoli omezení. Sport, práce v terénu, dovolená v přírodě nebo u moře, rybaření - to vše vám tento náramek umožní užívat si bez strachu z napadení klíšťaty. Oblíbený je u lidí, kteří aktivně cestují, nebo u pracovníků, kteří vykonávají práci mimo kancelář, při zahraničních cestách, misích do exotických krajin a dalších outdoorových činnostech.

 

 

Při každodenním nošení efektivně působí minimálně 4 týdny po vyjmutí z obalu. Doba působení se může zvýšit až na 8 týdnů, pokud po odložení nebo nepotřebě náramek uchováte v neprodyšném igelitovém sáčku. Kontakt s vodou zapříčiňuje snížení účinku aktivních složek náramku, proto ho nepoužívejte během sprchování, koupání a v dešti.

 

 

Použití: náramek je vynikající ochranný repelentní prostředek proti klíšťatům a krvesajícímu hmyzu při toulkách přírodou a dalších outdoorových aktivitách. Hodí se ale i doma, v práci nebo při pobytu na zahradě.

Náramek lze umístit na zápěstí nebo kotník.
Pro ochranu dítěte v dětském kočárku umístěte náramek na madlo nebo nosné tyče kočárku. Lze umístit na vnitřní rameno slunečníku.
Během spánku doporučujeme náramek zavěsit na pelest postele nebo odložit na noční stolek, který je ve vaší bezprostřední blízkosti.
Ve stanu zavěste na jakoukoli nosnou tyč uvnitř stanu.

 

Bezpečnostní opatření: Náramek není hračka, vyvarujte se požití nebo olizování. Výrobek je certifikován pro kontakt s pokožkou v roce 2006. V ojedinělých případech může způsobit sensibilitu pokožky. Repelentní složka rostlinné esenciální oleje. Velikost: 270 mm.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt