www.biobeauty.cz

PRIMA SPREMITURA Tělové máslo organické

EAN:
8004395301072
Výrobce:
Prima Spremitura
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
479,- Kč
Cena za ks včetně DPH
580,- Kč

Tělové máslo, které se velmi snadno roztírá, je hebký, ale přitom hutný krém, který se při použití rychle rozpouští, a pokožku krásně regeneruje

300 ml 

Tělové máslo, které se velmi snadno roztírá, je hebký, ale přitom hutný krém, který se při použití rychle rozpouští, a pokožku krásně regeneruje. Díky této vlastnosti je pokožka do hloubky vyživována, a přitom na ní nezůstane žádná nepříjemná mastnota. Výrobek je vhodný pro všechny typy pleti, podporuje její elasticitu, a dodává jí dlouhotrvající a hloubkovou výživu. Máslo obsahuje organický, toskánský, extra panenský olivový olej, bambucké máslo, a také máslo kakaové. Všechny tyto hlavní ingredience pomáhají obnovit jak tonicitu, tak elasticitu. Formule másla je bohatá na další vynikající oleje. Po použití je pokožka pružnější, a je také víc rozjasněná. Díky jedinečnému spojení schopností vyživovat, zvlhčovat a zpevňovat je toto máslo vhodné jak na tělo, tak na obličej, a také na ruce.

 Všechny produkty jsou bez SLS/SLES, parabenů, silikonů, přírodní konzervace, dermatologicky i mikrobiologicky testováno, nedobarvovány, neparfemovány. V jemné exoticky dřevité vůni poznáte především esenciální olej jalovce mexického, pryskyřici kanárníku luzonského, vůni pačule, ale také esenciálních olejů z tymiánu, levandule, rozmarýny, mateřídoušky a dalších bylin. Bez SLS/SLES, parabenů, silikonů, přírodní konzervace, dermatologicky a mikrobiologicky testováno, nedobarvováno, neparfemováno.

Trvanlivost: doporučené datum spotřeby do 12ti měsíců od prvního otevření.

Výrobce pracuje s čistě přírodním, biologickým materiálem, toskánským extra panenským olivovým olejem "IGP".  Pravidla pro výrobu tohoto olivového oleje jsou přísně kontrolována Konsorciem pro ochranu toskánského extra panenského olivového oleje "IGP", který není žádným způsobem upravován. Je používán tak, jak vyjde z lisu na olivy po přísné kontrole a certifikaci, dodávaný chlazený a přírodní do jednotlivých kosmetických formulí přímo z originálního balení (5ti litrových nerezových kanystrů), a to až na konci výrobního procesu, po zchlazení výrobních formulí na pokojovou teplotu. Použitím tohoto postupu jsou všechny přednosti této drahocenné aktivní přísady předány pleti tak, aby ji zvlhčily, vyživily a zušlechtily. Způsob přidání olivového oleje až na samém konci výrobního procesu dělá celou řadu naprosto výjimečnou. Biologický toskánský extra panenský olivový olej "IGP" je přírodní a extrémně bohatý na přísady, prospěšné pro pleť. Případný jemný olejový film, který může být na povrchu po otevření, je způsoben právě přidáním olivového oleje do kosmetické formule na konci výrobního procesu.

Výrobce, firma Ludovico Martelli s.r.l., je jedním z nejvýznamnějších a také nejstabilnějších výrobců kosmetiky na světovém trhu. Firma existuje od roku 1908, a její přístup k trhu je známý seriózností, efektivitou a především lety ověřenou kvalitou všech kosmetických výrobků.

Firma je členem UNIPRO (NÁRODNÍ UNIE VÝROBCŮ KOSMETIKY ITÁLIE).

Samozřejmostí je evropská certifikace UNI EN ISO 9001.

Laboratoře firmy Ludovico Martelli s.r.l. jsou jedny z nejuznávanějších a také největších v Itálii, a jsou akreditovány v MIUR (Oddělení Vzdělání, Univerzit a Vývoje).

Všechny výrobky jsou dermatologicky a mikrobiologicky testovány.

V souladu s Evropským Kosmetickým Právem (INCI) je každý výrobek opatřen detailním popisem se složením.

Trvanlivost: V souladu s Evropským Kosmetickým Právem (INCI) najdete na každém balení symbol - krabičku s otevřeným víčkem - ve kterém je vepsána v měsících trvanlivost výrobku po jeho otevření. Např. 12, 24 nebo 36. Toto označení vám dává informaci o době doporučené spotřeby po prvním otevření. 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt