www.biobeauty.cz

PRIMA SPREMITURA Krém ruce a nehty organický

EAN:
8004395301003
Výrobce:
Prima Spremitura
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
231,- Kč
Cena za ks včetně DPH
280,- Kč

Krém získal cenu za nejlepší přírodní krém na ruce a nehty na anglickém trhu v roce 2016.

150 ml


 

Je to právě krém na ruce a nehty, u kterého nejvíce - podobně jako u tělového mléka - oceníte zcela jedinečnou kombinaci zvolených přísad Kosmetické složení je obohaceno bio toskánským extra panenským olivovým olejem "IGP",oleje z prvního lisování.

Odtud libozvučné spojení Prima Spremitura, v italštině první lisování.  Ten je při výrobě dodáván do kosmetických formulí až na konci výrobního procesu. Jednoznačně tak ovlivňuje hebkost pokožky rukou. Bio extra panenský olivový olej v kvalitě "IGP" je v kosmetickém průmyslu při výrobě kosmetiky používán v případě kosmetiky Prima Spremitura poprvé. Zvláštnost krému a ostatních produktů řady je tak především v kvalitě použitého oleje, ale také ve způsobu jeho přidání až na konci výroby. Dalším použitým olejem je olej z pšeničných klíčků. Nechybí vitamín E. Tyto přísady pomáhají ochránit vaše ruce před pocitem suchosti, a pomáhají je udržet jemné.  Přísadou, která je svými účinky výjimečná, je pryskyřice rostliny, známé nejenom v kosmetickém průmyslu, a to kanárníku luzonského. Účinky této pryskyřice jsou antiseptické, napomáhají hojení. To právě u krému na ruce a tělového mléka doceníte nejvíc.  Vůně této pryskyřice navíc zlepšuje náladu, osvěžuje, harmonizuje, zvyšuje koncentraci. I přesto, že je produkt neparfemovaný, budete ještě dlouho po jeho použití cítit při přivonění k vašim rukám lehkou vůni kánárníku. V přísadách nechybí výtažky další rostliny s antiseptickými účinky, a to netřeskovce, jednoho z arktických lišejníků.  Esenciální olej jalovce mexického přidává k jemné vůni kanárníku lehce dřevitou vůni jalovce. Po použití jsou vaše ruce chráněny před podrážděním a popraskáním pokožky, hutnost krému okamžitě pocítíte i na vašich nehtech, které budou v krátké době hladké a pevné. Krém je tak výborným řešením také pro nehty křehké. K použití krému se vrací zákazníci, kteří trpí suchostí rukou, ale také jejich bolestivými prasklinami. A jako u ostatních produktů celé řady i u tohoto krému na ruce a nehty i přesto, že není parfemovaný, budete ještě dlouho po použití cítit, kromě lehounké dřevité vůně esenciálního oleje z jalovce mexického a pryskyřice skvělého kanárníku luzonského, také vůni pačule. Přírodní tón krému dobarvují svou vůní také esenciální oleje z levandule, rozmarýny, tymiánu a dalších bylin.

Bez SLS/SLES, parabenů, silikonů, přírodní konzervace, dermatologicky a mikrobiologicky testováno, nedobarvováno, neparfemováno.

Trvanlivost: doporučené datum spotřeby do 12ti měsíců od prvního otevření. Trvanlivost: doporučené datum spotřeby do 12ti měsíců od prvního otevření.

Složení/INCI: Aqua (Water), Sodium Coceth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine,Propylene Glycol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Olea Europaea Fruit Oil Biological Tuscan Extra Virgin Olive Oil "IGP", Rheum palmatum Extract, Pogostemon cablin Oil, Juniperus mexicana Wood Oil,Canarium luzonicum Gum Extract, Usnea barbata Extract, Lavandula hybrida Extract, Lavandula hybrida Oil, Thymus vulgaris Herb Oil, Rosmarinus officinalis Extract, Mentha arvensis Extraxt, Citrus aurantium, Limonene, Eugenol, Sodium Benzoate,Salicyc Acid, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Citric Acid.            

Výrobce pracuje s čistě přírodním, biologickým materiálem, toskánským extra panenským olivovým olejem "IGP".  Pravidla pro výrobu tohoto olivového oleje jsou přísně kontrolována Konsorciem pro ochranu toskánského extra panenského olivového oleje "IGP", který není žádným způsobem upravován. Je používán tak, jak vyjde z lisu na olivy po přísné kontrole a certifikaci, dodávaný chlazený a přírodní do jednotlivých kosmetických formulí přímo z originálního balení (5ti litrových nerezových kanystrů), a to až na konci výrobního procesu, po zchlazení výrobních formulí na pokojovou teplotu. Použitím tohoto postupu jsou všechny přednosti této drahocenné aktivní přísady předány pleti tak, aby ji zvlhčily, vyživily a zušlechtily. Způsob přidání olivového oleje až na samém konci výrobního procesu dělá celou řadu naprosto výjimečnou. Biologický toskánský extra panenský olivový olej "IGP" je přírodní a extrémně bohatý na přísady, prospěšné pro pleť. Případný jemný olejový film, který může být na povrchu po otevření, je způsoben právě přidáním olivového oleje do kosmetické formule na konci výrobního procesu.

Výrobce, firma Ludovico Martelli s.r.l., je jedním z nejvýznamnějších a také nejstabilnějších výrobců kosmetiky na světovém trhu. Firma existuje od roku 1908, a její přístup k trhu je známý seriózností, efektivitou a především lety ověřenou kvalitou všech kosmetických výrobků.

Firma je členem UNIPRO (NÁRODNÍ UNIE VÝROBCŮ KOSMETIKY ITÁLIE).

Samozřejmostí je evropská certifikace UNI EN ISO 9001.

Laboratoře firmy Ludovico Martelli s.r.l. jsou jedny z nejuznávanějších a také největších v Itálii, a jsou akreditovány v MIUR (Oddělení Vzdělání, Univerzit a Vývoje).

Všechny výrobky jsou dermatologicky a mikrobiologicky testovány.

V souladu s Evropským Kosmetickým Právem (INCI) je každý výrobek opatřen detailním popisem se složením.

Trvanlivost: V souladu s Evropským Kosmetickým Právem (INCI) najdete na každém balení symbol - krabičku s otevřeným víčkem - ve kterém je vepsána v měsících trvanlivost výrobku po jeho otevření. Např. 12, 24 nebo 36. Toto označení vám dává informaci o době doporučené spotřeby po prvním otevření. 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt