www.biobeauty.cz

PRIMA SPREMITURA Jemné mýdlo pro intimní hygienu organické

EAN:
8004395301089
Výrobce:
Prima Spremitura
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
273,- Kč
Cena za ks včetně DPH
330,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Jemné tekuté mýdlo pro intimní hygienu, je univerzální tekuté mýdlo pro intimní hygienu pro ženy i muže, kteří mají rádi dokonalý pocit čistoty.

300 ml 

Poslední novinka italského výrobce, jemné tekuté mýdlo pro intimní hygienu, je univerzální tekuté mýdlo pro intimní hygienu pro ženy i muže, kteří mají rádi dokonalý pocit čistoty. Zabraňuje svědění, pálení, podráždění nebo alergiím v intimních partiích. Má velmi jemnou, specifickou vůni, která se poprvé vymyká vůni celé přírodní řady, a spíše než bylinky a olivový olej připomíná vůní dětský pudr. Má jenom lehce pěnivou konzistenci.

Výrobce pracuje s čistě přírodním, biologickým materiálem, toskánským extra panenským olivovým olejem "IGP".  Pravidla pro výrobu tohoto olivového oleje jsou přísně kontrolována Konsorciem pro ochranu toskánského extra panenského olivového oleje "IGP", který není žádným způsobem upravován. Je používán tak, jak vyjde z lisu na olivy po přísné kontrole a certifikaci, dodávaný chlazený a přírodní do jednotlivých kosmetických formulí přímo z originálního balení (5ti litrových nerezových kanystrů), a to až na konci výrobního procesu, po zchlazení výrobních formulí na pokojovou teplotu. Použitím tohoto postupu jsou všechny přednosti této drahocenné aktivní přísady předány pleti tak, aby ji zvlhčily, vyživily a zušlechtily. Způsob přidání olivového oleje až na samém konci výrobního procesu dělá celou řadu naprosto výjimečnou. Biologický toskánský extra panenský olivový olej "IGP" je přírodní a extrémně bohatý na přísady, prospěšné pro pleť. Případný jemný olejový film, který může být na povrchu po otevření, je způsoben právě přidáním olivového oleje do kosmetické formule na konci výrobního procesu.

Výrobce, firma Ludovico Martelli s.r.l., je jedním z nejvýznamnějších a také nejstabilnějších výrobců kosmetiky na světovém trhu. Firma existuje od roku 1908, a její přístup k trhu je známý seriózností, efektivitou a především lety ověřenou kvalitou všech kosmetických výrobků.

Firma je členem UNIPRO (NÁRODNÍ UNIE VÝROBCŮ KOSMETIKY ITÁLIE).

Samozřejmostí je evropská certifikace UNI EN ISO 9001.

Laboratoře firmy Ludovico Martelli s.r.l. jsou jedny z nejuznávanějších a také největších v Itálii, a jsou akreditovány v MIUR (Oddělení Vzdělání, Univerzit a Vývoje).

Všechny výrobky jsou dermatologicky a mikrobiologicky testovány.

V souladu s Evropským Kosmetickým Právem (INCI) je každý výrobek opatřen detailním popisem se složením.

Trvanlivost: V souladu s Evropským Kosmetickým Právem (INCI) najdete na každém balení symbol - krabičku s otevřeným víčkem - ve kterém je vepsána v měsících trvanlivost výrobku po jeho otevření. Např. 12, 24 nebo 36. Toto označení vám dává informaci o době doporučené spotřeby po prvním otevření. 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt