www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

Havlíkova apotéka Porcelánová panenka

EAN:
8594177414798
Výrobce:
Havlíkova přírodní apotéka
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
288,- Kč
Cena za ks včetně DPH
348,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Toužíte mít pleť jako panenka? Tak jemnou a hebkou? Zvolte nejšetrnější enzymatický peeling. Aktivní látka PeelmoistTM "požere" odumřelé buněky. Něžná varianta peelingu pleti mechanicky ani chemicky neuškodí pro šťavnatou a hebkou pleť.

100 ml 

Stvořili jsme pro Vás krásně šetrný peeling s aktivními látkami PeelmoistTM z enzymů z papáji a Seboxyl® s antioxidačními účinky.

Víte, proč zrovna enzymatický? Buňky v našem těle mají předem určenou životnost a pak odumírají. Ne všechny lze ale odstranit běžným způsobem. A proto je dobré těm starým s odchodem ještě trochu pomoci, aby udělaly místo novým.

Tohle hravě zvládne peeling, z anglického slova "peel" (což znamená "loupat"). Existují tři základní druhy peelingu

Chemický peeling - odstraní odumřelé buňky za pomoci kyselin, ale někdy až moc intenzivně.

Mechanický peeling - obsahuje jemná zrníčka, která pleť obrousí, ale také ji můžou mikroskopicky potrhat

Enzymatický peeling - má v sobě enzymy, které přímo poznají odumřelé buňky a naruší vazby mezi nimi. Jednoduše a přirozeně je pohltí, požere.

Porcelánová Panenka je dermatologicky testovaná a vhodná i pro všechny z Vás s citlivou pletí.

Aktivní látky:

PeelmoistTM – kombinace enzymu papainu, minerálních látek a aminokyselin, papain pochází přímo z dužiny v papáji. Peeling něžným způsobem (bez rizika podráždění) odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky, obnovuje přirozenou hydrataci a ochrannou bariéru. A víte, že čím je papája zralejší, tím je obsah papainu menší?

Seboxyl® – směs extraktů z listů černého rybízu a maliny obsahující pleti prospěšné polyfenoly a hydrolysovatelné taniny, díky kterým dochází k potlačení oxidace seba, zvýšení odolnosti lipidů a omezení zánětlivých reakcí v kůži.

Jak na to? Peeling naneste na odlíčenou pleť v množství o velikosti pětikoruny. Kápněte do dlaně a jemně nanášejte na obličej – následně masírujte alespoň 20 sekund. Nezapomeňte se vyhnout očnímu okolí.

U suché a smíšené pleti nechte působit 3–5 min,
mastnější typ pleti klidně prodlužte na 5–10 min.
Pak už jen smyjte vlažnou vodou.
Jako následnou péči doporučujeme Hraběnčino sérum .
Vhodná noční péče je Andělská tvář nebo Havlíkův přírodní zázrak.

Používejte ideálně 2–3krát týdně.

Při prvních aplikacích je přirozený pocit lehkého mravenčení a štipkání, task jen aby vás toi nevyděsilo. Při dalších aplikacích by mravenčení mělo přestat, tím pádem můžete prodloužit i dobu aplikace.
Pokud by vás pleť opravdu hodně pálila peeling ihned umyjte.
Peeling doporučujeme jako součást večerní péče. Při aplikaci přes den nevystavujte pleť přímému slkunečnímum záření. 

INCI / Složení: Aqua (demineralizovaná voda), Propanediol (hydratační látka z kukuřice), Glycerin (rostlinná hydratační látka), Papain (proteolytický enzym z plodů papáji – součást Peelmoist), Proline, Alanine, Serine (aminokyseliny přírodního původu – součást Peelmoist), Ribes Nigrum Leaf Extract, Rubus Idaues Leaf Extract (Seboxyl® – extrakty z černého rybízu a maliny), Amorphophallus Konjac Root Extract (extrakt z kořene zmijovce indického), Urea (hydratant neživočišného původu – součást Peelmoist), Sucrose (cukr), Maltodextrin (stabilizátor přírodního původu), Cellulose Gum, Carragenan, Ceratonia Silique Gum, Xanthan Gum (přírodní gelotvorné látky), Calcium Pantothenate (podporuje hydrataci a regeneraci pokožky – součást Peelmoist), Magnesium Chloride (zdroj hořčíku), Caprylyl / Capryl Glucoside (jemná čistící složka rostlinného původu), Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin (podporují konzervační systém), Sorbic Acid, Benzyl Alcohol (konzervanty pro potravinářství a certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, Sodium Citrate, Sodium Lactate, Potassium Lactate, Magnesium Lactate (hydratační látky a úprava pH).


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt