www.biobeauty.cz

PLANTES ET PARFUMS Svíčka Fleur de Cerisier / Květy třešně

EAN:
3424090702199
Výrobce:
Plantes et Parfums
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
324,- Kč
Cena za ks včetně DPH
392,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Tradiční přírodní rostlinná svíčka ze sójového vosku s vůní květů třešně.

180 g

Svíčka je:
- 100% rostlinná
- má knot ze 100% bavlny
- vyrobena ze sójového vosku, který neobsahuje GMO, pesticidy, herbicidy, je zcela biologicky rozložitelný
- při hoření nevznikají toxické látky
 
Doba hoření cca 40 hodin.
 
Olfaktivní pyramida:
Hlava: Květy jabloně/ Květy třešně
Srdce: Fialka / Svestka / Jasmín
Základ: Santal / Cedr
 
Vyrobeno ve Francii v Provence.
 
Složení (INCI): WAX, PARFUM (FRAGRANCE).
 
V první řadě vonné svíčky vyráběné ze 100% rostlinných vosků mají optimální hoření a difúzi vonných látek. Rostlinné vosky mají výhodu, že při hoření svíčky nevzniká černý kouř narozdíl od parafínových vosků. A tak si můžete užít svíček bez potenciálních zdravotních rizik.
Připomeňme si, že parafín vzniká jako vedlejší produkt petrochemie. Parafínový vosk při hoření začerní sklo svíčky, zakouří prostor a může být zdrojem znečištění vzduchu v prostoru.
 
Vonné svíčky vyráběné ze 100 % rostlinných vosků, u kterých při hoření nevznikají toxické látky jsou 100 % biologicky rozložitelné a tedy ekologické.  Hoření je optimální, bez kouře a bez nežádoucího zápachu naopak vonné látky pak pronikají do prostoru jemným způsobem a delikátně ho provoní.
Další výhodou vonných svíček vyráběných ze 100 % rostlinného vosku je, že jejich doba hoření je podstatně delší než u vonných svíček vyráběných na bázi parafínového vosku.
PLANTES & PARFUMS de Provence disponuje dlouholetým know-how v oblasti tradiční výroby přírodních svíček. Vosky používané pro výrobu jsou unikátní směsí rostlinných vosků bez GMO a jsou míchány s parfémy Plantes & Parfums.
Přírodní sójový vosk patří do skupiny nových ekologických vosků málo rafinovaných, které jsou na bázi rostlinných složek, přírodních složek, a především složek obnovitelných. Neobsahuje GMO, pesticidy, herbicidy, je zcela biologicky rozložitelný a nevznikají při jeho hoření toxické látky.
Sójový vosk má jednu mimořádnou vlastnost, a to nízkou teplotu tání a tím je tedy doba hoření delší a zajišťuje skvělou difúzi parfému a/nebo éterických olejů.
Vosk lze snadno očistit mýdlem a teplou vodou. Rostlinné vosky vonných svíček Plantes & Parfums mají nízký bod tání, proto nenechávejte svíčky na sluníčku, mohly by se “zpotit”. Pokud se to stane, odstraňte svíčky ze zdroje tepla a svíčky se opět vrátí do normálního stavu.
Stejně tak pokud jsou svíčky ve studených podmínkách, může vosk zmrznout, rozpínat se a vytvářet vzduchové kapsy ve svíčce. A opět pokud je svíčka umístěna do prostoru s pokojovou teplotou znovu získá své původní kvality.
 
Knot: Výběr knotu je pro tvorbu svíček velmi důležitý, protože pokud je knot příliš silný, je plamen velký a začne se tvořit kouř. Naopak, pokud knot slabý bude svíčka špatně hořet, plamen bude malý a nebude dostatečně silný, aby rozehřál vosk do tekuté podoby a mohlo dojít k difúzi vůně. PLANTES & PARFUMS de Provence používá pro své svíčky knoty z bavlny potažené rostlinným voskem, respektive směsí na bázi sójového vosku. Uprostřed knotu je vlákno ze tkané bavlny. To dává knotu určitou pružnost uprostřed a zároveň tuhost před zapálením a hořením.
Všechny vonné svíčky jsou rizikem vzniku požáru, a proto je nutné je používat obezřetně a respektovat bezpečnostní pravidla:
Nikdy nenechávejte hořící vonnou svíčku bez dohledu.
Nikdy nenechávejte hořící svíčku v průvanu nebo v blízkosti hořlavých předmětů.
Nenechávejte hořící svíčku v přítomnosti dětí nebo se ujistěte, že dobře chápou, že svíčka není hračka ani něco, co se dá jíst.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt