www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

PLANTES ET PARFUMS Parfém do interiéru Růže / PÉTALE DE ROSE

EAN:
3424090704230
Výrobce:
Plantes et Parfums
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
391,- Kč
Cena za ks včetně DPH
473,- Kč

Nádherná vůně růže se rozvine díky tyčinkám aroma difuzéru, provoní Váš prostor jemnou ženskou vůní a navodí příjemný pocit harmonie. Elegantní flakon je skvělým doplňkem do jakéhokoliv typu interiéru.

100 ml 

Nádherná vůně růže se rozvine díky tyčinkám aroma difuzéru, provoní Váš prostor jemnou ženskou vůní a navodí příjemný pocit harmonie. Elegantní flakon je skvělým doplňkem do jakéhokoliv typu interiéru.

Růže se tradičně nazývá "královnou květin". Je nepochybně jednou z nejušlechtilejších ambasadorek světa květin.

Je symbolem lásky a je přiřazována k bohyni Afroditě nebo k bohyni Venuši. Podle legendy první růžový keř vyrašil ze země ve stejný moment, kdy se Afrodita vynořila z pěny mořských vln a kapka nektaru, kterou bohové nalili na mladý keř vedla ke zrození růže.

Odpradávna je růže považována za afrodiziakum. Z historie víme, že se například ve starověkém Římě lože novomanželů vystýlalo lístky růžových květů. Dodnes se pak při svatbách hází na novomanželé lístky růží.

Extrakty z růže jsou jednou ze základních složek používaných v parfémářství. Jejich kvalita a charakter se závisí na kvalitě květů, původu rostliny, zralosti, na tom, v jakou denní dobu se sklízí a jak se zpracovává.

Růžová esence je typicky ženskou vůní.

Na fyzické úrovni má růžový olej čistící, regulující a tonizující účinky. Působí blahodárně na ženské reprodukční orgány.

Na úrovni emoční pak zklidňuje a harmonizuje, napomáhá otevřenosti vůči citům a podporuje sebelásku.

Olfaktologická pyramida:

Hlava: Růže / Zelené listy

Srdce: Růže / Fialka / Karafiát

Základ: Růže / Pižmo


Použití: sejměte víčko a namočte ratanové tyčinky do lahve. Ponořte ratanové tyčinky do parfému. Po 24 hodinách se parfém nasákne do tyčinek a vůně začne vzlínat do prostoru.Vůně prostupuje tyčinkami kapilárním působením a průběžně difunduje do atmosféry po dobu několika měsíců. Pro intenzivnější vůni občas tyčinky otočte.
 
Doporučení: nepolykejte. Vyhněte se očnímu kontaktu. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem. Nepokládejte impregnované ratanové tyčinky na voskovaný nebo lakovaný nábytek.
 
Protože máme u nás v BioBeauty rádi znovu používání produktů, můžete skleněný flakon, po vypláchnutí znovu naplnit. Stačí si koupit náhradní náplň. Můžete si koupit i nové ratanové tyčinky.

Složení (INCI): ALCOHOL DENAT. (80% VOL.), AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE). Skleněný flakon a ratanové tyčinky. 

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt