www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

Natur Milano Eau De Parfum / Parfémová voda Gioia Autentica

EAN:
8054529620074
Výrobce:
Natur Milano
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
1 058,- Kč
Cena za ks včetně DPH
1 280,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Natur Milano Eau De Parfum / Parfémová voda Gioia Autentica. Elegantní lahvička obsahující vůni, která vám dopřeje oslavovat život a žít naplno a svobodně.

50 ml 

Parfémová voda Gioia Autentica kombinuje Bachovy květové esence, vibrační esenci delfín a vůni čistoty a umožňuje každému, kdo si ji „oblékne“ vydat se na cestu do středu vlastní bytosti a s láskou a plně prožívat každý aspekt života.

Kvalita: Parfémová voda Gioia Auntentica v sobě kloubí parfém a Bachovy esence. Díky tomu se řadí mezi jedinečné výrobky. Parfémová voda je vyráběna v Itálii společností NaturMilan. Produkty NaturMilano jsou bezpečné a přírodní produkty, bez chemických látek, které mohou být škodlivé pro lidi, zvířata nebo životní prostředí.

GIOIA AUNTENTICA: Parfémová voda Gioa Auntentica je součástí stejnojmené řady, která šíří svěží a křišťálovou vůni. Intenzivní, živá a svěží vůně v sobě nese citrusové a venkovské tóny, aromatické a květinové tóny a dřevitý základ a s rozjasňující jemností ze srdce vyzývá: „Vyjádři, co vyzařuješ.“

Bachovy květové esence obsažené v tomto parfému jsou: hlodaš evropský pro sílu duše a vnitřní mír; zeměžluč pro posílení sebeúcty a loajality; modřín opadavý pro uvědomění a zhodnocení vlastních schopností; kaštan bílý jako symbol fyzické přítomnosti a duševního klidu; oliva pro duševní a tělesnou sílu; hořčice polní pro vnitřní rovnováhu a naději pro budoucnost; habr obecný pro energii a radost.

Složení/INCI: Alcohol denat (Denaturovaný alkohol), Parfum (Parfémová vůně), Aqua (Voda), Linalool (Vonný efekt), Limonene (Vonný efekt), Alcohol, Citral (Vonný efekt),  Eugenol (Tonikum), Aesculus hippocastanum flower extract (Kaštan bílý), Carpinus betulus flower extract (Habr obecný), Centaurium umbellatum flower extract (Zeměžluč), Larix decidua flower extract (Modřín opadavý), Olea europaea flower extract (Oliva), Sinapis arvensis flower extract (Hořčice polní), Ulex europaeus flower extract (Hlodáš evropský).


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt