www.biobeauty.cz

Natur Milano Eau De Parfum / Parfémová voda Adorami

EAN:
8054529620036
Výrobce:
Natur Milano
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
1 149,- Kč
Cena za ks včetně DPH
1 390,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Natur Milano Eau De Parfum / Parfémová voda Adorami  je jedinečná parfémová voda, která kombinuje vibrační esence s vůní čistoty. 

30 ml

Díky Bachovým květům a himalájským esencím aktivuje emoce a umožňuje každé ženě uvolnit smyslnost a vášeň, která vyprovokuje tělesnou chemii tak, aby se řídila touhou, dávala a přijímala lásku.

Kvalita: Parfémová voda Adorami v sobě kloubí parfém a Bachovy esence. Díky tomu se řadí mezi jedinečné výrobky. Parfémová voda je vyráběna v Itálii společností NaturMilan. Produkty NaturMilano jsou bezpečné a přírodní produkty, bez chemických látek, které mohou být škodlivé pro lidi, zvířata nebo životní prostředí.

ADORAMI: Parfémová voda je součástí řady Adorami, která šíří opojnou, vzrušující vůni, která v sobě nese orientální, květinové a dřevité tóny spolu s tóny ambry. Vůně vyzařuje světlo a drahocennost, jako by říkala: „Nech se ovládnout vášní.“ Je to esence, jejíž vibrační vlastnosti dokážou rozbouřit smyslnost a vášeň a vyprovokovat tělesnou chemii tak, abychom se řídili touhou a překonávali překážky.

Složení/INCI: Alcohol denat (Denaturovaný alkohol), Parfum (Parfémová vůně), Aqua (voda), Alcohol, Linalool (Vonný efekt), Limonene (Vonný efekt), Hexyl cinnamal (Vonný efekt), Benzyl salicylate, Geraniol (Tonikum), Alpha-isomethyl ionone (Vonný efekt), Gold (Zlato – Himalájská esence), Citral (Vonný efekt), Benzyl alcohol (Konzervační přísada), Benzyl benzoate  (antimikrobiální přísada), Vitis vinifera extract (Réva vinná), Bromus ramosus extract (Sveřep větevnatý), Leycestra formosa extract (Leycestérie krásná), Calanthe tricarinata extract, Bauhinia purpurea extract, Rosa webbiana extract, Ahbizia saman extract, Sorbaria tormentosa extract, Krameria parvifolia extract, Cucurbita foetidissima extract, Lamium amplexicaule extract (Hluchavka objímavá). 

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt