www.biobeauty.cz
+420 775 280 362
info@biobeauty.cz
Slezská 12 Praha 2

LOOV RAKYTNÍK lyofilizovaný

EAN:
4742824017425
Výrobce:
LOOV
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
412,- Kč
Cena za ks včetně DPH
499,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

LOOV Jemně mletý bio prášek z celých plodů bio rakytníku. Bez cukru.

113 g

Jemně mletý prášek z celých plodů bio rakytníku. Je bez přidaného cukru a bez konzervantů. Jedna porce obsahuje 53% doporučené denní dávky vitamínu C. Laboratorně testovaný na obsah vitamínů a minerálů.

Složení: lyofilizovaný prášek z celých plodů rakytníku bio

Rakytník řešetlákový je znám svými hojivými a léčebnými účinky, pomáhá prevenci různých onemocnění a celkově prospívá lidskému zdraví. Plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitaminů A, B, C, D, E a K, aminokyselin, cukrů, tříslovin a silic. Nejcennější látkou, kterou můžeme z rakytníku řešetlákového získat, je rakytníkový olej.

Lahůdka z nabídky estonského LOOV. Rakytník v bio kvalitě, vysušený hlubokým mrazem. Ať je Vaše zkušenost s rakytníkem, především s jeho specifickou, kyselou chutí dobrá, špatná, nebo žádná, budete příjemně překvapeni. Laboratorně potvrzený obsah vitamínu C je 53% v jedné denní dávce, a žádný přidaný cukr Vám dají svou kyselostí pořádně zabrat. Tato kyselá chuť ale přitom není agresivní ani nepříjemná.

Výhodou je, že si tento rakytník můžete rozmíchat ve vodě, ale stejně jím posypat třeba obilnou kaši, nebo ho přidat ho do koktejlů. Kromě vysokého obsahu vitamínu C je rakytník také zdrojem omega 3- 6 - 7 - 9, beta karotenu, draslíku, železa, magnézia, manganu, mědi, a v této podobě samozřejmě velkého obsahu vlákniny.

Tento hlubokým mrazem vysušený rakytník můžete využívat jako 11 denních dávek po velké polévkové lžíci pro akutní řešení jakéhokoliv problému, u kterého vám může být rakytník pomocníkem. Osobně jsem vyzkoušela okamžitý nástup síly obsaženého vitamínu C při akutním respiračním problému. Po dvou ranních dávkách byl problém vyřešen. Zbytek jsem dobrala preventivně. Jinak ji můžete do svých nápojů a jídla přidávat po malých dávkách.


Možné účinky:

AMINOKYSELINY: mohou snižit riziko infarktu a mozkových příhod rozšiřováním cév a snižováním krevního tlaku, jsou nezbytné k udržování a obnově svalů, šlach, kůže, vaziva, žláz, nehtů a vlasů, mohou snížit cholesterol v krvi, mohou pomoci při prevenci žlučových kamenů.

VITAMIN A: mohou zvýšit rezistenci k infekcím, nemocem z nachlazení, chřipce, chrapotu a bronchitidě, pomáhá zvládat opary, pásový opar, bradavice či poševní kvasinkové infekce, zabraňuje šerosleposti, léčí oční infekce a udržuje dobrý zrak, léčí akné a ekzémy. 

VITAMIN B: může pomoci v prevenci kardiovaskulárních onemocnění a mozkových příhod, léčí deprese a zmírňuje nespavost, je prospěšný při léčbě syndromu karpálního tunelu, může pomáhat při léčbě roztroušené sklerózy.

VITAMIN C: zvyšuje imunitu a zkracuje délku nachlazení, urychluje hojení ran, pomáhá při léčbě astmatu a v prevenci šedého zákalu, udržuje zdravé dásně,chrání proti některým formám rakoviny a srdečním nemocem

VITAMIN D: udržuje zdravé kosti a zuby, je důležitý v prevenci osteoporózy, zpomaluje progresi artrotického procesu v kolenních kloubech, pomáhá v prevenci rakoviny prostaty a prsu

VITAMIN E: brání tvorbě krevních sraženin a pomáhá v prevenci srdečních a cévních onemocnění, chrání před anginou pectoris, ve spojení s vitaminem C blokuje škodlivé účinky tučných jídel, zmírňuje premenstruační citlivost a bolest prsou, krém nebo olej s vitaminem E podporuje hojení ran, pomáhá zneškodnit toxiny z kouře a jiných znečišťujících látek, zpomaluje postup Alzheimerovy choroby a možná i Parkinsonovy choroby

VITAMIN K: snižuje riziko vnitřního krvácení, chrání proti nadměrnému krvácení po operačních zákrocích, pomáhá při stavbě silných kostí.

Upozorňujeme, že lyofilizovaný rakytník není lék a nemůže vyléčit žádnou nemoc. Je to pouze doplněk stravy.

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt