www.biobeauty.cz

LOOV Divoká lesní BORŮVKA lyofilizovaná

EAN:
4742824010365
Výrobce:
LOOV
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
465,- Kč
Cena za ks včetně DPH
563,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

LOOV Divoká lesní borůvka má výjimečnou sílu. Do svého jídelníčku ji zařaďte, pokud chcete posílit své ledviny, zlepšit svůj zrak a také noční vidění, snížit hladinu cukru v krvi, posílit močové cesty. Vůně a chuť této borůvky vás chytí a nepustí.

90 g

Obsahuje ručně sbírané divoké borůvky z ekologických lesů v Evropě,
Prášek je vyroben z celých bobulí, takže obsahuje dužinu, semena a slupky z borůvek, tj. obsahuje více živin než šťáva.
Chutná přesně jako bobule borůvky, které si můžete nasbírat nebo koupit na trhu od místního farmáře
Lyofilozovaný prášek je laboratorně testován, má vysoký obsah antioxidantů, antokyanů a polyfenolů,
Bez přidaného cukru, bez dalších přísad a konzervačních látek.

Divoké lesní borůvky mají 4krát více antioxidantů než pěstované borůvky.

Všechny plody pocházejí ze severských lesů. Severní podmínky se vyznačují dlouhými dny, které se vyznačují množstvím světla a chladných teplot během vegetačního období.
Tyto podmínky dodávají našim divokým borůvkám zvláštní, silnou chuť a bobule rostoucí v severském podnebí jsou obzvláště bohaté na živiny.


Proveďte test jazyka!
Jak zjistit, že jste si koupili pravý prášek, 
 který obsahuje skutečné divoké borůvky? Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak to zjistit, je provést barvicí test.
Náš borůvkový prášek zbarví vaše ruce, zuby a jazyk tmavě modrou nebo fialovou.

Bio certifikované divoké lesní borůvky 100% čisté a husté šťávy z jejich plodů, nebo lyofilizované lesní borůvky, to je novinka v našem sortimentu, a želízko do ohně na trhu zdravých potravin. Divoké borůvky a brusinky pochází z Estonska, kde jsou sbírány už řadu let v chráněných, severských lesích. Místa sběru umožňují bio certifikaci všech těchto výjimečných plodů. Všem těm, kteří vyznávají zdravý životní styl, asi není potřeba dlouze vysvětlovat, že rozdíl mezi lesními a zahradními plody je propastný. Všechny lesní plody se už po staletí využívají kvůli svému silnému čistícímu účinku. Jsou to silné antioxidanty, obsahují vysoké množství doporučené denní dávky minerálů a vitamínů. Esenciální oleje, taniny a přírodní barviva, která jsou v těchto plodech obsaženy, dodávají tělu energii, pocit svěžesti, a pomáhají zlepšit trávení. Urychlují metabolismus, posilují imunitní systém, plíce, cévy a srdce, stimulují ledviny, přinášejí částečnou úlevu v případě revmatismu, zánětů a cukrovky. Přírodní kyselina salicylová, obsažená v lesních plodech, dokonce může pomoci snížit horečku, obsažené kyseliny jsou ničitelem virů. Dokud neochutnáte, neuvěříte. Síla jak prášku, tak 100% čistých, hustých šťáv je neskutečná.


Upozorňujeme, že lyofilizovaná divoká lesní borůvka není lék a nemůže vyléčit žádnou nemoc. Je to pouze doplněk vyvážené stravy.


 

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt