www.biobeauty.cz

LOOV ČAGA Bio

EAN:
X0019QYCKB
Výrobce:
LOOV
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
421,- Kč
Cena za ks včetně DPH
510,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Jemně vymletá LOOV bio čaga sbíraná ve Finsku a Estonsku. 100% čistá, žádné konzervanty.

142 g 

Jemně vymletá bio čaga sbíraná ve Finsku a Estonsku. 100% čistá, žádné konzervanty. Množství v tomto balení je ideální pro 39 denní kůru nebo k běžnému použití podle vašich potřeb.
Výrobce je znám nejenom v Estonsku a ve Finsku, ale ve všech severských zemích, kam dodává nejenom čagu, ale také vynikající bio šťávy z divokých borůvek a brusinek, z černého rybízu, mrazem sušenou borůvku a brusinku, nebo třeba bio medy. 
 
Anthony William:
"Čaga je neuvěřitelně silná léčivá houba, která je velmi vyhledávaná díky své fenomenální úrovni antioxidantů a léčivých vlastností. Je bohatá na vitamíny A, C, B, D a E a minerály, jako je mangan, železo, vápník, zinek a selen. Má také silné antibakteriální, antivirové, protizánětlivé, antimikrobiální, antimykotické, proti kandidové a antiparazitické vlastnosti.

Čaga je jedním z nejlepších zdrojů kyseliny betulinové, o které je známo, že zabije rakovinné buňky při kontaktu. Čaga je proto často uváděna jako jedna z nejlepších protinádorových a protinádorových potravin, a je vysoce ceněna v řadě přírodních léčebných postupů a preventivních protokolů. Výzkum ukázal, že čaga je zvláště prospěšná pro rakovinu tlustého střeva, žaludku, endometria, plic, prsu a prostaty.

Čaga je také bohatá na beta-glukany, které mohou výrazně posílit imunitní systém, což z ní činí ideální volbu pro osoby trpící autoimunitními poruchami, jako je syndrom chronické únavy, revmatoidní artritida, lupus, fibromyalgie, syndrom podrážděné misky, Crohnova choroba, lymfom, burzitida, pásový opar a PCOS.

Je také velmi prospěšná pro osoby s HIV a bylo prokázáno, že snižuje různé příznaky a sekundární choroby způsobené HIV. Čaga obsahuje nejvyšší hladinu superoxiddismutázy (SOD) na světě, což je enzym, který podporuje odbourávání volných radikálů a bylo prokázáno, že je vysoce účinná při léčbě Parkinsonovy choroby, Alzheimerovy choroby, Lou Gehrigovy choroby, dny, sklerodermie, osteoartritida a katarakta.

Díky svým protizánětlivým vlastnostem je ideální při problémech s IBS, artritidou, kolitidou, cystitidou, tendonitidou, otoky, astma, celiakií a akné. Široká škála léčebných výhod nalezených v této houbě dělá z ní dělá jednu z nejdůležitějších a nezbytných léčivých potravin, které mají být zahrnuty do přirozeného zdravotního režimu.
Houba čaga roste v harmonii s břízou, především v severních oblastech Spojených států a v lesích Apalačského pohoří. Najdete ji také v mírných lesích Evropy, Kanady, Číny, Ruska a Koreje, kde je znám jako „Boží dar“. Čaj Čaga je neuvěřitelně prospěšný, protože antioxidanty, vitamíny, minerály a léčivé sloučeniny jsou tělem snadno a rychle asimilovány a využívány.
 
Čaj lze připravit přidáním 1 čajové lžičky prášku do 1 litru horké vody. Má bohatou, zemitou chuť podobnou kávě, kterou lze podle potřeby osladit medem, stevií nebo kokosovým cukrem. "
 
Kromě toho, že takto jemně vymletou čagu můžete přidat do svého smoothie, jogurtu, džusu, obilné kaše nebo snídaňových lupínků, chybu nemá vynikající čaga latté s kokosovým mlékem, kdy do hrnku dáte 1-2 lžičky prášku z čagy, 1/2 lžičky skořice, 1 lžičku medu, a osminku hrnku kokosového mléka. Čagu také můžete pít místo kávy, oslazená medem má daleko větší účinnost.


Upozorňujeme, že lyofilizovaná čaga není lék a nemůže vyléčit žádnou chorobu. Je to pouze doplněk stravy.
 
 

Doporučujeme koupit s:


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt