www.biobeauty.cz

LOOV 100% čistá bio šťáva DIVOKÁ LESNÍ BRUSINKA

EAN:
4742824010099
Výrobce:
LOOV
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
313,- Kč
Cena za ks včetně DPH
379,- Kč

LOOV 100% čistá bio šťáva vylisovaná z divoké lesní brusinky. Bez glutenů, bez laktózy, vegan.

500 ml 

100% přírodní, hustá šťáva, vylisovaná z divokých bio brusinek. V jedné 500 ml láhvi je vylisováno 1,1 kg divokých brusinek. Výrobek je naprosto čistý, žádné konzervanty, není dobarvovaný ani doslazovaný. Brusinky jsou sbírány ve Finsku a Estonsku.

Bio certifikované divoké lesní borůvky, divoké lesní brusinky, 100% čisté a husté šťávy z jejich plodů, nebo bio medy s jejich přidáním, to je novinka v našem sortimentu, a želízko do ohně na trhu zdravých potravin. Divoké borůvky a brusinky dovážíme z Estonska, kde jsou sbírány už řadu let v chráněných, severských lesích. Místa sběru umožňují bio certifikaci všech těchto výjimečných plodů. Všem těm, kteří vyznávají zdravý životní styl, asi není potřeba dlouze vysvětlovat, že rozdíl mezi lesními a zahradními plody je propastný. Všechny lesní plody se už po staletí využívají kvůli svému silnému čistícímu účinku. Jsou to silné antioxidanty, obsahují vysoké množství doporučené denní dávky minerálů a vitamínů. Esenciální oleje, taniny a přírodní barviva, která jsou v těchto plodech obsaženy, dodávají tělu energii, pocit svěžesti, a pomáhají zlepšit trávení. Urychlují metabolismus, posilují imunitní systém, plíce, cévy a srdce, stimulují ledviny, přinášejí částečnou úlevu v případě revmatismu, zánětů a cukrovky. Přírodní kyselina salicylová, obsažená v lesních plodech, dokonce pomáhá snížit horečku, obsažené kyseliny jsou ničitelem virů.

Dokud neochutnáte, neuvěříte. Síla jak prášku, tak 100% čistých, hustých šťáv je neskutečná.

Upozorňujeme, že 100% čistá bio šťáva vylisovaná z divoké lesní brusinky není lék a nemůže vyléčit žádnou nemoc. Je to doplněk vyvážené stravy.


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
U Pazderek 228/15
181 00 Praha 8
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt