www.biobeauty.cz

LOGONA Osvěžující sprchový gel Bio Grapefruit & Bio Aloe Vera

EAN:
4017645019294
Výrobce:
Logona
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
178,- Kč
Cena za ks včetně DPH
215,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Osvěžuje smysly, Prostředek pro šetrnou péči s přírodními cukernými tenzidy, Ochrana před vysušením pokožky, Ideální pro každodenní použití.

200 ml 

LOGONA Osvěžující sprchový gel s organickým extraktem z grapefruitu jemně myje a osvěžuje smysly. Jemná péče s organickými aloe vera a přírodními cukrovými povrchově aktivními látkami chrání pokožku před vysycháním a je ideální pro každodenní sprchování.

Certifikace: NaTrue, EcoControl, VEGAN

Další přednosti: bez alkoholu, bez glutenů, bez laktózy, bez karmínu, bez minerálních olejů, bez parabenů, bez silikonů, dermatologicky testováno

Účinné látky:
Bio Grapefruit má svíravý a detoxikační účinek, posiluje pojivovou tkáň a napíná pokožku. Obsahuje vysoké množství vitamínů A a C, minerálů a antioxidantů, které chrání pokožku před vlivy prostředí. 

ALOE Vera: extrakt získaný z tkáně aloe, která uchovává vodu, zvlhčuje pokožku, působí proti podráždění a hojí rány. Kromě toho mírně chrání před UV zářením.

Složení/INCI: Aqua (Water), Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Coco-Glucoside, Glycerin, Betaine, Glyceryl Oleate, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract*, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract*, Sodium Chloride, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Citric Acid, p-Anisic Acid, Phytic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum (Fragrance)**, Limonene**, *z kontrolovaného biologického pěstování, **přírodní esenciální oleje 


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
objednavky@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt